TAGAKAANE TUTVUSTUS

Randy Gage nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga. Teda on nimetatud Külluse Jedi Rüütliks, sest tema ärid on aidanud saada miljonäriks ning ideed muutnud mõtlemist ja elu väga paljudel inimestel.

Autori ülimalt põnev elukäik keskkoolist väljakukkujast ja miinimumpalgaga nõudepesijast kuni eduni multimiljonärina on pannud imestama paljusid inimesi üle maailma. Sinna on ta jõudnud aga üksnes oma mõttemaailma, uskumusi ja käitumist oluliselt muutes.

Käesolev raamat toob välja saladused, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust, kuid tavapäratul ja seninägematul viisil. Kriitiline, käre ja julmalt aus Randy Gage tulistab oma otsekohese keelekasutusega selle pihta, mis on hoidnud meid rumala, haige ja rahast lagedana, ning näitab teed, kuidas jõuda välja nutika, terve ja rikka elu juurde. Oma õpetusi illustreerib ta isiklikust elust võetud ohtrate praktiliste näidetega.

………………………………………………………………

„Randy raamat puudutab sind kindlasti. See raputab sinu muutumatuks jäänud uskumusi. Kui julged seda lugeda rohkem kui korra, siis luban sulle, et suudad muuta oma elu uueks kõigele, mida ihkad.”

„Mach II with your Hair on Fire” autor Richard Bliss Brooke

„Vana hea Gage. Briljantne ja järsk. Sisekaemuslik ja otse näkku ütlemisega. Provotseerib sinu senist mõttemustrit. See on tõeline ja reaaleluline ülevaade, mis hoiab sind ahelais ja annab kompassi rikkuste juurde. Rikastatud põnevate sisevaadetega, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust.”

MasterMindEventi algataja ja juht Art Jonak

 

Mõistus on nagu aed, mida on võimalik kas intelligentselt harida või isepäi kasvada lasta. Igal juhul saab aiast saaki.

Kui istutad sinna taimi ja hoolitsed aia eest, kasvavad seal lilled, puuviljad, köögiviljad – need, mida oled külvanud. Kui sa aga teatud seemneid ei külva, siis paiskavad loomad, tuul ja teised loodusjõud suvalised seemned omasoodu laiali, millest sirgub palju umbrohtu ja muud taimestikku, mis lämmatavad kasulikud taimed. Kuid üks on kindel: miskit sinu aias siiski kasvab.

Nii nagu aednik hoolitseb põllulapi eest, et see umbrohtu ei kasvaks, peaksid ka sina oma teadvuse eest hoolitsema ning puuduse, piiratuse ja negatiivsuse mõtted sealt välja rohima. Peaksid hooldama õnne, edu ja eesmärgitunnetuse mõtteid. Kui teed sellist aiatööd, avastad peagi, et sinust on saanud suurepärane hinge eest hoolitseja. Jõuad peagi ka sügavale teadmisele, et sa pole olukordade ohver, vaid nende arhitekt. Mõtted, mis saavad peas eesõiguse, kujundavad iseloomu, loovad tingimusi ja määravad tegeliku tuleviku.

Elu välised tingimused ja keskkond on otseselt seotud sisemaailmaga. Kõige olulisem, mida peaksid edu, heaolu ja õnne kohta teadma, on see, et mõtted ja iseloom on üks ja seesama. Keegi meist ei satu ootamatult vanglasse, kohtusaali või haiglasse. Kõik need sündmused on teoks saanud mõtete tõttu, mis on su peast kuni selle hetkeni läbi lipsanud.

Sa ei saa ootamatult sattuda vanglasse, haiglasse või minna pankrotti, nagu sa ei saa ka ühel ilusal päeval lihtsalt üles ärgates olla õnnelik, terve ja rikas. Kõike on võimalik saavutada tuhandete pisikeste otsuste tulemusena, milleni omakorda jõutakse pärast sadu tuhandeid mõtteid. 

Randy Cage “Miks sa oled rumal haige ja rahast lage ning kuidas saada nutikaks, terveks ja targaks”

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: