Million Mindseti sünnilugu

Million Mindseti sünnilugu

Avastasin ühel päeval rannas raamatut lugedes, et kui ma oleks selle tekstiga kohtunud palju aastaid varem, oleks ma osanud oma elus mitmeid olulisi vigu vältida ja paljusid otsuseid teisiti  teinud. Suure tõenäosusega oleks minu tänane elustandard olnud sootuks teine. See raamat oli “Babüloni rikkaim mees”. Mida rohkem edasi lugesin, seda enam vaimustusin. Mõistsin, et lihtsate, kuid aastasadu toiminud edu ja õnne loomise põhimõtete järgimine võib luua reaalseid muutusi nende tarkuste kasutajate elus. Mõtlesime koos elukaaslasega kohe, et kui see raamat oleks tõlgitud eesti keelde, kui palju hüvesid saaksid sellest teised kaasmaalased. Kui paljusid elusid see mõjutaks…

Ühel ilusal päeval saime sõpradega kokku, jagasime oma mõtteid raamatust ja jõudsime ühiselt arusaamisele, et me peame selle kirjastama. Viis kuud hiljem hoidsime trükisooja raamatut enda käes. Me olime aluse pannud ka ettevõttele ja kirjastusele, mille nimeks sai “Million Mindset”. Me teame, et rikkus ei seisne ainult rahas, vaid paljuski mõtlemises ja hoiakutes. “Million” sümboliseeribki külluslikkust ja “mindset” mõtlemist ja hoiakut.

Meie soov on anda välja raamatuid ja jagada teadmisi, mis muudavad meid endid ja annavad uue hingamise ning võimaluse kõikidele eestlastele. Üks meie unistustest on, et saaksime jagada “Babüloni rikkaim mees” sarnaseid raamatuid näiteks igale gümnaasiumi lõpetajale. Ehk annab see paljudele tiivad ja väldib olukorda, kus avastad end liiga hilja mõttelt, et mis ma oleks küll saavutanud, kui oleksin lugenud seda raamatut aastaid tagasi….

Toomas Väli elukaaslasega Eve Kaunis ja sõpradega Riin Bonder ja Alo Tammsalu

Meid inspireerib ka tarkus, mille ütles välja IBM Tegevjuht Virginia Rometty – Sinu väärtus ei seisne selles, mida sa tead, vaid selles, mida sa jagad.

 

 

Lisa kommentaar

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: