"Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele"
Sharon Lechter
Napoleon Hilli fond

Raamatut “Mõtlemist muutes rikkaks” on müüdud üle 70 miljoni eksemplari ja seda on peetud üheks säravamaks allikaks mõtlemise jõust oma elu muutmisel, kuid oma ajastule kohaselt põhineb see enamjaolt mehelikel näidetel. Sellel ja mitmel teisel põhjusel otsustas Sharon Lechter, kes on tunnustatud mentor ja mitmete bestsellerite autor, sealhulgas kaasautor “Rikas isa, vaene isa” ja “Kolm sammu kullani” raamatutele, anda välja koos Napoleon Hilli fondiga samasisulise raamatu naistele – “Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele.”

Käesolev raamat peab silmas naiste unikaalseid küsimusi pereelust kuni karjääritegemiseni ja kasutab näiteid Madonnast, Oprah Winfreyst, Margaret Thatcherist, J.K Rowlingust, Angela Merkelist, Mary Kay Ashist ja mitmetest teistest naistest, visandades suurema plaani ja nägemuse kõikidele naistele.

Käesolevast raamatust:

·        Leiad 13 sammu eduni naistele läbi erinevate edukate naiste kogemuse ja silmade, kes on saanud maailmas üleüldise tunnustuse ja loonud tähendust.

·        Õpid, kuidas tegeleda küsimustega, millega tänapäeva naine seisab silmitsi igapäevastes tegevustes koos nõuannetega, kuidas ületada takistusi ja kasutada nutikalt ära erinevaid elulisi olukordasid … perekondlikest ja tööalastest küsimustest kuni isikliku äritegevuseni.

·        Saad vastuse, kuidas ületada isikliku elu ja tööelu balansi küsimust ja sellest tulenevat süütunnet ning siduda endas harmooniliselt nii armastus, perekond, rahulolu ja edu.

Raamat aitab lugejal üles ehitada oma enda strateegia siin peituvate töölehtede kaasabil, mis aitavad luua eneseusku ja järjepidevust ning rakendada kujutlusvõimet.

 

“See suurepärane, inspireeriv ja väga praktiline raamat annab sulle kõige olulisema eduvalemi isiklikeks saavutusteks, mis iial on avastatud.”
Brian Tracy
üks tunnustatumaid lektoreid ja mõtlemise innovaatoreid maailmas, kes on kirjutanud üle 60 raamatu
“See raamat puudutab ja mõjutab miljoneid naisi üle maailma, nii nagu siin käsitletud printsiibid on ajatud ja töötavad igaühe peal ja igal pool. Iga naine, kes teeb sellest raamatust oma igapäevase mõtlemise osa, oma elu osa, saavutab oma elus kõik enda soovid, mida ta iial ette kujutada oskab.”​
Bob Proctor
Mitmete bestsellerite, sealhulgas “Saladus”, “Edu ABC-d”, “Mõtlemise kunst” 
autor, mentor ja rahvusvaheline koolitajar
Napoleon Hilli „Mõtlemist muutes rikkaks“ on õigustatult saanud enesearenguraamatute klassikaks – see on motiveeriv ja mõtlemist raputav teos. Kui soovid oma elus midagi muuta, siis on esimene samm oma mõtlemine üle vaadata – tundub lihtne, ent sageli on keeruline leida esimene niidiots, kust alustada. Algupärandi kirjutamisest on möödunud aga üle 80 aasta ja selle ajaga on muutunud nii ühiskond, perekonnamudelid kui ka ärimaailm.
Sharon Lechteri uusversioon „Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele“ kannab kõiki algse teose ideid ja ideaale, lisades sinna aga ka vajaliku koguse realismi ja vaadet tänapäeva. Muuhulgas näiteks seda,
- kuidas tulla toime kõigi igapäevaste väljakutsetega, mis on naistel veidi teistsugused kui meestel ning
- kuidas ühendada omavahel soov olla edukas, ühiskonna ootused ja jääda samas iseendaks.

Peale algupärandi põhiõppetundide värskendamise on siin raamatus väga väärtuslik just märkimisväärne hulk teiste naiste nõuandeid ja mõtteid, millest iga lugeja saab välja noppida endale parimad tarkuseterad, mis teda elus edasi aitaksid. Raamatus ei pakuta ühte nippi, kuidas kiirelt rikastuda, küll aga paljuhäid mõtteharjutusi, mille abil oma elu ja eesmärke ümber mõtestada, et jõuda suurema rahuloluni ja saada edasiste saavutuste kaudu rikkamaks nii rahaliselt kui ka mõtteviisilt.
Kristi Saare
MTÜ Naisinvestorite Klubi asutaja, investor, õpetaja
Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele 2
Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: