Mõtteid raamatust “Tulemuslikkuse kunst” Jim Stovall

Vaid üksikuil hetkil elus võib isekus või enesekesksus tunduda ihaldusväärsena, aga ometi peame oma eesmärke seades arvestama üksnes iseenda ja sellega, kes tahame olla, mida teha ja mida saavutada.

Olen veendunud, et edu kohta on sama palju definitsioone, kui on inimesi. Enamikul äparduvad

asjad mitte sellepärast, et ei suudeta oma eesmärki saavutada, vaid seetõttu, et nad on määratlenud oma eesmärgi või edu valel moel.

Paljud end edugurudeks kuulutanud inimesed julgustavad meid oma edu lahterdama. Näiteks rahaline edu, äriedu, perekonnaedu, edu treenimisel jne. Ehkki olen nõus, et kõik see kuulub isikliku edu juurde, ei saa edukuse puhul õnnestuda ühes valdkonnas ja samal ajal läbi kukkuda teises.

Edu võib vaadelda kolme jalaga toolina. Selle analoogia põhjal võid teha samme rahalise edu, perekonnaõnne ja hea tervise poole. Oluline on mõista, et sa võid olla rahaliselt maailma edukaim, aga kui kaotad selle käigus perekonna ja laostad oma tervise, ei tunne sa end edukana isegi siis, kui kogu maailm sind edukana näeb.

Mõtteid raamatust “Tulemuslikkuse kunst” Jom Stovall

Tulemuslikkuse kunst
-25%

Tulemuslikkuse kunst – Jim Stovall

11.95 8.95

Kategooria:

Kirjeldus

„Tulemuslikkuse kunstis” tungib autor otse edu ja nurjumise tuumani nii isikliku elu kui ka ühiskonna kontekstis. Raamatust saate õppida, kuidas jõuda maksimaalse tulemuslikkuseni, avastades ja vallandades oma sisemist jõudu olulistes valdkondades nagu motivatsioon, suhtlemine ja teostus. Raamatus „Tulemuslikkuse kunst” aitab Stovall luua visiooni, milliseid samme teha, et muuta oma elu tulemuslikumaks. Siit raamatust leiad ideid, kuidas defineerida edu endale sobival moel, avastada enda missioon ning oma mõtteid ja nägemusi paremini ellu viia. Autor aitab paremini mõista järgmisi teemasid: .
  • Edu defineerimine.
  • Missiooni loomine
  • Kire leidmine
  • Motivatsioon
  • Eesmärkide individualiseerimine
  • Elluviimise kunst
Ja palju enamat! Kaasahaaravas ja jutustavas stiilis kirjutatud „Tulemuslikkuse kunst” on väga soovitatav lugemine ettevõtjatele, müügiinimestele ja kõigile teistele, kes soovivad oma elujärge parandada. Jim Stovall on välja andnud üle 30 raamatu, kirjutanud lugematu arvu artikleid ja olnud pikaaegne koolitaja. Steve Forbes on pidanud teda üheks meie ajastu erakordseimaks isiksuseks. Share on facebook Jaga infot sõpradele

Lisainfo

Originaal

The art of productivity

Lehekülgede arv

120

Mõõtmed

148 x 210 mm

Ilmumisaasta

2019

Kirjastus

Million Mindset

ISBN

9789949734948

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tulemuslikkuse kunst – Jim Stovall”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sulle võib meeldida ka…

Lisa kommentaar

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: