Populaarseim raamat

Kuigi pea kõik meie raamatud on olnud ülimalt populaarsed, on alati võimalik tekitada pingeridu ja võrdlusi.

LÄBI AEGADE on olnud kõige populaarseim kahtlemata Napoleon Hilli “Mõtlemist muutes rikkaks”. Sellele raamatule on ka Eestis tehtud mitu kordustrükki. Muideks, meil on veel sellel aastal ilmumas kaks Napoleon Hilli raamatut, mida pole varem eesti keeles välja antud. Me ennustame ka nendele raamatuteke väga suurt menu!!!

2017 AASTA kõige populaarsem raamat oli aga Simon Sineki “Esmalt küsi”MIKS”, mis on ka käesoleval aastal TOP5 hulgas. Sellel aastal kirjastasime Simon Sineki “Leia oma MIKS”, mis on praktiline juhis oma miksi leidmiseks ja sõnastamiseks.

2018 AASTAL on SENI kõige populaarsemaks osutunud Grant Cardone “Müü ise või müüakse sulle”, TOP 5 hulgas on aga Simon Sineki “Esmalt küsi”MIKS”, Jack Canfield “Külgetõmbeseaduse rakendamise võti”, Hal Elrodi “Imede hommik”, Mel Robbins “5 sekundi reegel”

ETTEVÕTTED on tellinud meilt aga suuremas koguses kingitusteks oma töötajatele või partneritele: Napoleon Hilli “Mõtlemist muutes rikkaks”, Hal Elrodi “Imede hommik”, Earl Nightingale “Hoiak”, John C. Maxwell “15 hindamatut kasvuseadust”

ÜLLATAJAKS on olnud James Redfield “Taevane ettekuulutus”. Kuigi selle raamatu pealkiri võib esialgu veidi eksitada, on tegemist väga kaasahaarava seikluspõnevikuga, mis juhib sind taipamisteni, mis aitavad mõista maailma ja inimeste arengut ja luua otseseid seoseid ja ühendusi meie elus toimunud sündmuste vahel. See on täpselt see, millele on eriti viimastel aegadel paljud selgitust otsinud. Seda raamatut on lugejad pidanud lausa parimaks raamatuks, mida nad kunagi on käes hoidnud.

Lisa kommentaar

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: