Selected:

HOIAK - Earl Nightingale

7.50 5.60

-25%

HOIAK – Earl Nightingale

(1 ülevaade)

7.50 5.60

Üle 30eur koguväärtusega ostude puhul on saatmine tasuta.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

SISUTUTVUSTUS

Raamatusse “Hoiak” on kokku kogutud Earl Nightingale tähelepanekud ja õpetused, kuidas muuta oma suhtumist ja hoiakuid nii, et need hakkaksid sind teenima, mitte ei töötaks sinu vastu!

Sul on igal juhul õigus, sa kas suudad või ei suuda!

Kõik sõltub sinu HOIAKust!

Tead ju, et igaüks on oma õnne sepp. Tulemused sõltuvad niisiis sinust ja sinu hoiakust. Hoiakust, mis sul iga päev on. Kas ei kõla lihtsalt? Ometi ei ole see päris nii lihtne. Paljudelt nõuab uue suhtumis- ja käitumislaadi õppimine aega. Ent kui oled selle ühel päeval omandanud, hakkab argipäev tunduma täiesti teistsugusena. Nagu oleksid astunud pimedast toast päikesepaistesse. Näiteks inimene, kellel on vale hoiak õppimise suhtes, ei õpi enne peaaegu midagi, kui pole oma hoiakut muutnud.

Märkad seda kindlasti ka oma elus. Kui oled võtnud hoiaku, et ei oska midagi teha, siis sa ei suudagi enamasti peaaegu mitte midagi teha. Masendunud hoiak paneb kaotama mängu juba enne selle algust. Nüüd siis tead, et see, mida elult saad, mida teed või jätad tegemata, sõltub suures osas hoiakutest.

See on valdkond, mida igaüks võib valitseda. Eks ole imeline, et sul on nii suur võim tuleviku sündmuste üle? Et suudaksid suhtuda lootusrikkalt maailma, pead aga kõigepealt hakkama lootma iseendale. Ei saa anda teistele seda, mida sul endal pole, seega määrab suhtumine iseendasse selle, kuidas suhtud maailma.

Paljudele inimestele tundub, et nad on loodud elama keskpärast või viletsat elu. Nad näevad peamiselt probleeme ja takistusi, mida pole võimalik ületada. Tegelikult on probleeme kõikidel inimestel. Uurimus näitab, et edukad inimesed näevad erinevalt keskpärastest inimestest probleemides väljakutset ning asuvad neid lahendama. Kas näed suhtumise ja hoiaku erinevust?

Raamatust Hoiak saad sa läbi lihtsate lugude ja selgituste ülevaate ajust, ajast, eesmärkidest, võimaluste nägemisest, rahast, järjepidevusest, valikute tegemisest, õnnest, eneseusust, arengust ning kõigest muust, mis on seotud õige hoiaku kujundamisega.

Sul on igal juhul õigus, sa kas suudad või ei suuda!

Kõik sõltub sinu HOIAKust!

 

Lisainfo

Mõõtmed 148 × 210 mm
ISBN

9789949880843

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgede arv

87

Ilmumisaasta

2017

Kirjastus

Million Mindset OÜ

1 arvustus tootele HOIAK – Earl Nightingale

  1. Heli Künnapas (toote omanik)

    Selle raamatu kohta kehtib kindlasti mõte, et väljast väike, aga seest suur.
    Esimesest leheküljest olin võlutud! Nagu kirjelduses öeldakse, on sellesse raamatusse kogutud Earl Nightingale´i tähelepanekud ja õpetused, kuidas muuta oma suhtumist ja hoiakuid nii, et need hakkaksid sind teenima, mitte ei töötaks sinu vastu. Need õpetused on koondatud 12 konkreetsemaks sõnumiks. Iga sõnum pikemalt lahti seletatud. Aga ei mingit pikka juttu. Ei mingit tühja loba. Iga lõik on selline, millele pead mõtlema ning mis paneb su enda mõtted liikuma.

    Tunnen, et sellest õhukesest raamatust sain palju rohkem kui mitmestki mahukamast teosest. Peale selle ei pidanud ma ise valima, milline on ebaoluline osa, mis lugemata jätta, sest kõik oli vajalik.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: