Selected:

Imede hommik - Hal Elrod

11.95 8.95

-25%

Imede hommik – Hal Elrod

11.95 8.95

Üle 30eur koguväärtusega ostude puhul on saatmine tasuta.

Kategooria:

Kirjeldus

RAAMATU KIRJELDUS

Imede hommik“ (The Miracle Morning) on üks Amazoni kõrgemini hinnatud raamatutest, mida on tänaseks tõlgitud juba pea 20 keelde.  Autor Hal Elrod on oma raamatus kokku võtnud „parima praktika“, mis on läbi sajandite muutnud tuhandete edukate ja palju saavutanud inimeste elu ning pannud sellest kokku igahommikuse programmi. Nende lihtsate ja üllatavalt vähe aega võtvate „imede hommiku“ rituaalide kasutamine võibki olla viis saavutamaks kõik, mida oled kunagi soovinud, ja kiiremini, kui oled kunagi mõelnud.

Sa võid olla palju lugenud ja tead mitmeid erinevaid edu lubavaid praktikaid, kuid neid järjepidevalt praktiseerinud ei ole? Sest elu on kiire, aega väha jne? Soovitud muutusi toob reeglina aga vaid õigete asjade järjepidev tegemine.

Tuginedes eeldusele, et päeva algus mängib väga olulist rolli sinu terve päeva, töö ja lõpuks ka elu kvaliteedi kujunemisel, annab raamat „imede hommik“ täiusliku ja vähe aega võtva hommikuse rituaali, mida on lihtne harjumuseks kujundada. See õpetab muuhulgas ka kuidas saada üle äratuse pidevast edasilükkamisest, isegi kui sa pole kunagi olnud hommikuinimene. Raamatust ei saa sa mitte ainult õpetusi ja soovitusi, vaid ka põhjalikke selgitusi, miks ja kuidas need tegevused sulle edu tagavad. Näiteks peatutakse muuhulgas meditatsiooni, afirmatsioonide, visualiseerimise, hommikvõimlemise, enesesisenduste jne vajalikkusel. Ka oma MIKS´i võid raamatu abil üles leida.

Ära raiska enam oma hommikuid ja ole valmis vastu võtma muutusi, mida oled alati soovinud! Alustada võid kasvõi 6 minutist päevas!

AUTOR

Hal Elrod on kõrgete saavutustega ärimees, ultramaratoni jooksja, üks maailma parimatest coachidest, uhke isa, armastav abikaasa, nõutud esikõneleja ning mitmete teiste menukite autor.

15-aastasena oma esimese raadiosaate juhina tuntuks saanud, teatakse teda ka “Yo Pal Hal” nime all. 19-aastaselt sai ta kõigi aegade parimaks müügiesindajaks 200 miljonilise käibega turundusettevõttes.

Tema tõeline triumf saabus aga 20-aastaselt, kui ta purjus juhi tõttu autoavariisse sattus ning ta surnuna leiti. Vaatamata sellele, et ta oli kuus minutit surnud, sai jäädava ajukahjustuse ning talle öeldi, et ta enam kunagi ei kõnni, tõestas Hal, et me kõik oleme suutelised ületama igasugused takistused, et luua endale oma unistuste elu.

Hal on olnud tele- ja raadiosaadete külaline üle kogu Ameerika, olnud paljude raamatute kaasautor, sealhulgas “The Education of Millionaires ja Chicken Soup for the Soul

 

Väljavõte raamatust “IMEDE HOMMIK”:

Umbes 95% meie ühiskonnast rahuldub kaugelt vähemaga kui see, mida nad oma ellu tahavad. Nad soovivad enamat, elavad kahetsustes ning ei mõista iial, et nad võiksid olla, teha ja omada kõike, mida hing ihkab.

Üks peamisi põhjusi, mis Sind sandistab ja keskpärasusse viib,on haigus, mida ma kutsun tahavaatepeegli sündroomiks. Meie teadvuse varustuses leidub ennast piirav tahavaatepeegel, mille kaudu me pidevalt oma minevikku läbi elame ja taaselustame. Usume ekslikult, et oleme täna need, kes olime eile ja seega piirame oma mineviku limiteeringutele toetudes oma oleviku potentsiaali.

Tulemusena filtreerime iga oma otsust − alates sellest, mis kell me hommikul üles ärkame, kuni selleni, milliseid eesmärke endale seame ja mida oma elus võimalikuks peame − läbi oma mineviku limiteerivate kogemuste. Tahame luua paremat elu, aga vahel ei oska me seda kuidagi teisiti näha, kui vaid nii, nagu on alati olnud.

Uuringud näitavad, et keskmine inimene mõtleb iga päev umbes 50 000−60 000 mõtet. Probleem seisneb selles, et 95% mõtetest on samad, mida me mõtlesime eile ja üleeile ja üleüleeile. Pole siis ime, et enamus inimesi kulgeb päev päeva järel, kuu kuu järel ja aasta aasta järel, ilma et nende elu kvaliteet iialgi muutuks.

 

 

Kanname oma eilset stressi, hirmu ja muret endaga kaasas nagu vana ja kulunud seljakotti. Ja kui meile mõni võimalus antakse, siis kontrollime kiiresti oma tahavaatepeeglit, et hinnata oma võimet minevikus. “Ei, ma pole kunagi varem midagi sellist teinud. Sellisel 60tasemel pole mul kunagi midagi õnnestunud. Tegelikult olen ma kordi ja kordi läbi kukkunud.”

Kui mingi ebameeldivus teele satub, siis vaatame taas oma usaldusväärsesse tahavaatepeeglisse, et reageerimiseks juhiseid saada.

“Jah, täpselt nii palju mul veabki. Minuga juhtub alati nii. Ma annan parem alla, nii olen ma alati teinud, kui keeruliseks kisub.”

Kui tahad oma minevikust edasi liikuda ning oma piiranguid ületada, siis pead tahavaatepeeglist sõltumise lõpetama ja hakkama ette kujutama piiramatute võimalustega elu. Võta see paradigma omaks:

MINU MINEVIK EI OLE MINU TULEVIK.

Pea alati meeles, et kes Sa oled täna, on selle tulemus, kes Sa olid eile. Aga see, kuhu Sa liikumas oled, oleneb ainult sellest, kes Sa praegusest hetkest alates valid olla.

Lisainfo

Mõõtmed 148 × 210 mm
ISBN:

9789949819782

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgede arv

148

Ilmumisaasta

2017

Kirjastus

Million Mindset OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imede hommik – Hal Elrod”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: