Selected:

Mõtlemist muutes rikkaks - Napoleon Hill

15.95 11.95

-25%

Mõtlemist muutes rikkaks – Napoleon Hill

15.95 11.95

Üle 30 eur koguväärtusega ostude puhul on saatmine tasuta.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

25 aastat uuris ja intervjueeris raamatu autor Napoleon Hill eelmise sajandi alguse maailma kõige rikkama mehe Andrew Carnegie juhendamisel 500 kõige edukamat inimest. Selles ajatus klassikas avaldab ta saladused, mis on olnud edukate inimeste saavutuste põhjusteks. Siin on lihtsad ja samas võimsad ning toimivad valemid, mis aitavad sind ja suunavad eesmärkide saavutamisele. Süsteemsus, lihtsus ja terviklikkus muudavad selle raamatu unikaalseks ja kordumatuks.

Anthony Robbins, Bian Tracy, Jim Rohn ja paljud teised legendid on pidanud käesolevat teost kõige mõjuvõimsamaks ja nende elu muutvamaks teadmiste allikaks. Paljude tarkade töövõtted ja teadmised tulenevad just siit. Kui me peaksime soovitama ühte kohustuslikku lugemist, et tõsta saavutusi ja edu tõeliste rikkusteni elu kõikides aspektides – siis siin see on.

Kui tunned, et vajad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või uusi sihte ja teed tagasi oma unistuste elluviimise juurde, siis õnnitleme sind – oled jõudnud õigesse kohta. Sa oled vaid ühe sammu kaugusel – otsusta! Võta sinu käte vahel olevad teadmised ja vii need ellu. Mõtle õigesti ja muuda oma elu rikkaks!

Kuidas maksimeerida raamatust tulenevat kasu?

Paljud targad soovitavad, et kõige parem teadmiste omandamise viis lugemise kõrval on rääkida saanud mõtted edasi enda lähedastele. Jaga siit saanud kalliskive ka teistega. Saage koos veelgi rohkem kasu nendest teamdistest.

 

Lisainfo

Mõõtmed 148 × 210 mm
ISBN

9789949242979

Lehekülgi

303

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2015

Kirjastu

Million Mindset OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mõtlemist muutes rikkaks – Napoleon Hill”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: