Selected:

Miljonäri mõtteviisi saladused - T Harv Eker

15.95 11.95

-25%

Miljonäri mõtteviisi saladused – T Harv Eker

(1 ülevaade)

15.95 11.95

Üle 30eur koguväärtusega ostude puhul on saatmine tasuta.

Kategooria:

Kirjeldus

T. Harv Ekeri raamat “Miljonäri mõtteviisi saladused” on kiirtee teadmistest, mis viinud tippu lugematul hulgal inimesi, kes neid põhimõtteid enda elus teadlikult kasutanud on. Nende põhimõtete alusel tehtud koolitused on aga tänaseni ühed enim müüdud maailmas.

Autor pakub uusi mõtlemise kontseptsioone ja ütleb sirgjooneliselt: “Anna mulle viis minutit ja ma võin ennustada sinu finantsilist tulevikku terveks eluks.” Tema meetod selleks on sinu rahalise mõtlemise ja edusse suhtumise hindamine.

Meil kõigil on oma nähtamatu suhtumine rahasse ja edusse, mis loob aga nähtavaid tulemusi. Sa võid teada kõike turundusest, müügist, läbirääkimistest, aktsiatest, kinnisvarast ja finantsmaailmast, kuid kui sinu alateadlik suhtumine rahasse ei ole orienteeritud edule, ei saavuta sa ka nähtavaid rahalisi tulemusi või lausa kaotad raha järjepidevalt. Hea uudis on see, et sinu rahalist termostaati on võimalik alati muuta.

“Miljonäri mõtteviisi saladused” on kaks raamatut ühes. Esimene osa selgitab ja hindab seda, kuidas sinu rahaline mõtlemine toimib. Autori unikaalne kombinatsioon tänavatarkustest, huumorist ja südamlikkusest õpetab nägema mõjutusi, mis ulatuvad tagasi lapsepõlve ja kinnistavad sinu finantsilist saatust. Siit õpid hindama enda rahalist mõtlemist ja seda ümber pöörama mitte ainult edu loomiseks, vaid ka selle säilitamiseks ja kasvatamiseks.

Raamatu teine osa tutvustab 17 külluse postulaati, mis kirjeldavad täpselt, kuidas rikkad inimesed mõtlevad ja tegutsevad ning mille poolest erinevad nad vaestest või keskklassi inimestest. Iga postulaat sisaldab igapäevaelus reaalselt kasutatavaid tegevusi, mis viivadki sind samm sammult jõukuse kasvatamisele.

 

Lisainfo

Mõõtmed 200 × 127 mm
ISBN

9789949811540

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

222

Ilmumisaasta

2016

Kirjastus

Million Mindset OÜ

1 arvustus tootele Miljonäri mõtteviisi saladused – T Harv Eker

  1. Heli Künnapas

    See raamat keskendub vaeste ja rikaste mõtteviiside erinevustele ehk sellele, mida rikkad teisiti teevad. Palju oli teistest raamatutest loetud tuttavaid mõtteid. Samas esitas autor väga huvitavaid näiteid ja uusi mõttekäike, nii et isegi ammu teada ja tuntud mõtteviiside kohta õppisin paljugi uut. Energia ja mõtted pani see raamat igatahes uuesti aktiivsemalt käima.
    Eker kordab, et eriti vaesed inimesed keelduvad õppimast, sest enda väitel nad teavad kõike… kuigi tulemused seda ei näita. ,,Miljonäri mõtteviisi saladused” on kindlasti väärt raamat teel külluslikuma elu poole ja julgen seda soovitada.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: