Sinu elus toimuv ei ole lihtsalt kokkusattumus

Sinu elus toimuv ei ole lihtsalt kokkusattumus

Kui palju on sinu tuttavate hulgas inimesi, kes on ennast ülepeakaela töösse matnud, teevad meeleheitlikult karjääri, ehitavad oma äri, kuid kannatavad tööst tuleneva stressi all? Ometi ei võta nad aga tempot maha. Miks?

Raamatu “Taevane ettekuulutus” autor James Redfield ütleb, et – sest nad kasutavad harjumuspärast rabelemist selleks, et juhtida kõrvale oma tähelepanu ja mõtted ebakindluselt ja tühjuselt, mis tekib kui nad mõtlevad oma elu mõttele…

Kuigi raamatu pealkirja „TAEVANE ETTEKUULUTUS“ järgi võiks eeldada, et tegemist on religiooni ja usuga seotud teosega, siis tegelikkuses on tegemist põneva seiklusjutuga, mis juhib sind Peruu metsadest leitud iidses käsikirjas sisalduvate tarkuste ja taipamisteni, mis aitavad mõista maailma ja inimeste arengut ja luua otseseid seoseid ja ühendusi meie elus toimunud sündmuste vahel.

Üks nendest taipamistest näiteks õpetab, et sinu elus toimuv ei ole lihtsalt kokkusattumus, vaid sõnum ja märge erinevate energiate mõjudest. Oskus neid sõnumeid näha ja lugeda, võimaldab meil leida enda tee ja „ennustada“, mis meie ja teistega aastate jooksul juhtuma hakkab.

James Redfield “TAEVANE ETTEKUULUTUS”

Lisa kommentaar

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: