fbpx

Arjuna Ardagh

Arjuna-Ardagh

Arjuna Ardagh on Awakening Coaching asutaja, kirjanik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 8 raamatut, sealhulgas 2005. aastal parima rahvusliku bestselleri raamatu nominatsiooni saanud „The Translucent Revolution, and Better than Sex, the complete introduction to Awakening Coaching“. Ta on olnud ülemaailmne spiiker, sealhulgas Google-s ja ÜRO-s.

Arjuna Ardagh on ärkamistreener, kirjanik ja avalik esineja, kes koolitab ka teisi ärkamise treenereid ja kootse. Ta on üheksa raamatu autor. Tema raamat „Parem kui seks“ on ärkamisõpetuse täielik sissejuhatus.

Ardagh on olnud peaesineja paljudel konverentsidel üle kogu maailma, sealhulgas ÜRO rahvusvahelise ettevõtluse ja teadvuse konverentsil, festivalil “Mõistuseta”. Ta on Transformational Leadership Councili liige.

Ardagh sai hariduse Inglismaal, Canterbury Kings Schoolis ja hiljem Cambridge’i ülikoolis, kus ta omandas kirjanduse magistrikraadi. Alates 14. eluaastast on ta olnud kirglikult huvitatud vaimsest ärkamisest ning ta hakkas sel ajal harrastama meditatsiooni ja joogat. Juba hilises teismeeas sai temast mediteerimise õpetaja.

Pärast Cambridge’i lõpetamist pühendus Ardagh täielikult kutsele, mida ta sisimas tundis, ning õppis ja elas paljude suurte vaimsete õpetajate juures nii Aasias kui ka Ameerika Ühendriikides. 1991. aastal kohtus ta oma õpetaja H.W.L. Poonja, pensionil oleva armeeohvitseriga Lucknowis, Indias, kellega ta läbis radikaalse teadvuse muutuse.

Ardagh alustas ärkamise hõlbustajate koolitamist 1995. aastal, et luua keskkond, kus ärkamine võib toimuda väljaspool tavapärast patriarhaalset ja hierarhilist konteksti. Samast tööst on nüüdseks saanud ärkamise treenerikoolitus. Ta on alates 1995. aastast koolitanud üle 1700 ärkamise treeneri.

Arjuna Ardagh on mitmete veebikursuste looja.

Arjuna ja tema naine Chameli Ardagh on loonud raamatu “Sügavam armastus”, mis õpetab vallalistele ja paaridele, kuidas integreerida ärkav teadvus intiimsuhtesse. Arjuna ja Chameli elavad Põhja-Californias Sierra Nevada mägedes. Arjuna Ardaghi kohta leiate lisateavet saidilt arjunaardagh.com ja ärkamise juhendamise kohta aadressilt awakeningcoaching.com.

Raamatu “Teadlik mees” (Originaal: “Conciuos men“) kaasautor.

-10%
Teadlik mees

Teadlik mees, John Gray

Arjunah Ardagh

Original price was: 16.75€.Current price is: 15.00€.
Lisa ostukorvi