fbpx

Eneseareng ja teadlikkuse kasv seostub meile ennekõike sõnaga „potentsiaal“.

Potentsiaal on igas keeles üks imelisemaid sõnu. See on optimistlikult ettevaatav. See on täis lootust. See tõotab edu ja õnnelikkust. See viitab täideviimisele ja saavutamisele. See vihjab suurepärasusele. Selle sõna aluseks on võimalused. Mõtle enda kui inimolevuse potentsiaali peale ja see ajab Su kindlasti elevile − vähemalt me loodame, et ajab. Milline positiivne mõte! Me usume Sinu potentsiaali sama palju kui enda omasse. Kas Sul on potentsiaali? Absoluutselt.

Kuidas aga jääb täitmata potentsiaaliga? Vaatamata sõna potentsiaal positiivsusele, võib see mõiste olla ka negatiivne. Mõtle näiteks kellelegi, kes on lapsest saati tahtnud lauljaks saada, kuid ei saanud. Tema lähedased ütlesid, et ka surres oli muusika ikka tema sees. Tabav kirjeldus täitmata potentsiaali kohta. Kui Sa oma potentsiaali ei saavuta, siis suredki, muusika ikka veel Sinu sees – ilma, et sina või teised sellest kunagi rõõmu oleksid tundnud.

Kuna Sa siinseid sõnu juba loed, siis usume, et Sul on soov saavutada oma potentsiaal. Seega on küsimus selles, kuidas seda teha?

Oleme täiesti kindlad, et vastus peitub kasvamises ja enesearengus. Selleks, et oma potentsiaali saavutada, pead Sa kasvama ja arenema. Ja selleks, et kasvada, peab Sul olema kindel kavatsus seda teha. Million Mindset kirjastab raamatuid just selleks, et aidata Sul õppida seda, kuidas kasvamise, arenemise ja teadlikkuse tõstmise kaudu saavutada enda potentsiaal, eneseareng ja nautida täiuslikumat elu – TEADLIKKUST TÕSTES TÄIUSLIKUMA ELU POOLE!

Me soovime Sul aidata omaks võtta õiget hoiakut, avastada oma tugevusi, kujundada kasulikke harjumusi, parandada tulemuslikkust, leida üles oma kirg, olla oma miksi, väärtuste ja eesmärgiga rohkem ühenduses, ületada enda hirmusid, tõsta enesekindlust, eneseusku ja julgust ning arendada vajalikke oskusi nii, et saaksid olla kõik, mis Sa suudad ja soovid olla.

Eneseareng ja kasvamine

Kasvamiseks ja arenemiseks ei pea Sa ilmtingimata kuuluma ühtegi meeskonda (kuigi see aitaks kaasa). Pead olema lihtsalt keegi, kes tahab areneda ning oma tänasest versioonist paremaks saada.

Mida kasvu ja enesearengu all mõelda? See on sama unikaalne nagu Sa isegi. Et oma eesmärgist aru saada, pead arendama oma eneseteadlikkust. Et paremaks inimeseks saada, pead kasvatama oma iseloomu ja harjumusi. Et karjääris edasi jõuda, pead arendama erinevaid oskusi. Et paremaks elukaaslaseks, lapsevanemaks või sõbraks saada, pead kasvatama oma suhte- ja suhtlemisoskusi. Et oma finantseesmärke saavutada, pead kasvatama teadmisi raha ja finantsmaailma kohta. Et oma vaimu rikastada, pead kasvama spirituaalselt. Et säilitada energia, elurõõm ja vitaalsus pead kasvatama tervislikke eluviise. Kasvamise detailid varieeruvad inimeselt inimesele, aga põhiprintsiibid on samad kõigile. Million Mindseti poolt kirjastatud raamatutest leiad seadused, mis õpetavad Sind kasvamist väärt eesmärki saavutama. Need seadused koos moodustavad võtme, mis avab selle ukse. Reaalselt kasvamiseks on vaja järjepidevat pingutust.

Soovitame Sul võtta igal nädalal käsile vähemalt üks peatükk mõnest raamatust. Aruta see mõne sõbra või pereliikmega läbi, tee loetu rakendamise kava, teavita teisi oma kavatsustest ning alusta praktiseerimist ja kasvamist.

Sa ei saa muuta oma elu, kui Sa ei muuda oma igapäevaseid harjumusi ja tegevusi. Oled oma potentsiaali saavutamise teel, kui õpid need seadused selgeks ja elad nende järgi. Aastatepikkune õppimine, eneseareng ja kasvamine viib Sind uskumatutesse kõrgustesse.

Loetud mõtted oleme osaliselt laenanud John C. Maxwelli raamatust „15 hindamatut kasvuseadust“.

Million Mindset

Kirjastuse MILLION MINDSET sünnilugu
…kui ma oleks selle raamatuga kohtunud palju aastaid varem….

Avastasin ühel päeval rannas raamatut lugedes, et kui ma oleks selle tarkusega kohtunud palju aastaid varem, oleks ma osanud oma elus mitmeid olulisi vigu vältida ja paljusid otsuseid teisiti  teinud. Suure tõenäosusega oleks minu tänane elustandard olnud sootuks teine. See raamat oli “Babüloni rikkaim mees”. Mida rohkem edasi lugesin, seda enam vaimustusin. Mõistsin, et lihtsate, kuid aastasadu toiminud edu ja õnne loomise põhimõtete järgimine võib luua reaalseid muutusi nende tarkuste kasutajate elus. Mõtlesime koos elukaaslasega kohe, et kui see raamat oleks tõlgitud eesti keelde, kui palju hüvesid saaksid sellest teised kaasmaalased. Kui paljusid elusid see mõjutaks…

Meie soov on anda välja raamatuid ja jagada teadmisi, mis muudavad meid endid ja annavad uue hingamise ning võimaluse kõikidele eestlastele. Üks meie unistustest on, et saaksime jagada “Babüloni rikkaim mees” sarnaseid raamatuid näiteks igale gümnaasiumi lõpetajale. Ehk annab see paljudele tiivad ja väldib olukorda, kus avastad end liiga hilja mõttelt, et mis ma oleks küll saavutanud, kui oleksin lugenud seda raamatut aastaid tagasi….

Toomas Väli
(Million Mindset OÜ asutaja)

Meid inspireerib ka tarkus, mille ütles välja IBM Tegevjuht Virginia Rometty – “Sinu väärtus ei seisne selles, mida sa tead, vaid selles, mida sa jagad.”

Million Mindset meeskond