fbpx

Carmine Gallo

Carmine-Gallo

Carmine Gallo on kolmekordne Wall Street Journali enimmüüdud raamatute autor, rahvusvaheliselt tuntud peaesineja, Harvardi juhendaja ja maailma tuntuimate brändide juhtimisnõustaja. Publishers Weekly andmetel on Gallo raamatuid tõlgitud enam kui 40 keelde – teda nimetatakse ka „suhtlusguruks“.

Gallo raamatud on heaks kiidetud paljude miljardäride, tegevjuhtide ja koolitajate poolt nagu Howard Schultz, Vinod Khosla, Marc Benioff, Gino Blefari, Tony Hsieh, Tony  Robbins, Adam Grant. Tema tegevusi on kajastatud väljaannetes New York Times, The Wall Street Journnal, USA Today ja Success Magazine ning kanalites: MSNBC, CNBC, CNN ja ABC 20/20.

Gallo keskendub juhtide muutmisele mõjuvõimsateks lugude jutustajateks ja suhtlejateks. Tema teenuseid on kasutanud firmad nagu Amazon Web Services, Accenture, Allstate, Appole, Berkshire Hathaway Home Services, Chevron, Coca-Cola, Google, HCA Health, Intel, Linkedln, McKinsey, Medtronic, Merck, Microsoft, Walmart jpt.

Carmine Gallo kirjutab ka populaarseid veerge väljaannetele Forbes.com, Inc.com ja Harvard Business Review.

Million Mindset on kirjastanud Carmine Gallo raamatud “5 tärni“, “Jutuvestja saladus” ning õige pea ilmub ka tema “TED kõned”

-23%
Jutuvestja saladus

Jutuvestja saladus

Carmine Gallo

Original price was: 17.50€.Current price is: 13.50€.
Lisa ostukorvi
5 tärni, Carmine Callo

5 tärni

Carmine Callo

17.45
Lisa ostukorvi