fbpx

Darren Hardy

Darren Hardy

Darren Hardy on edukas ettevõtja, mitme ülipopulaarse raamatu autor, koolitaja, mentor, nõustaja ja ajakirja SUCCESS endine väljaandja ning kolme edule keskendunud telekanali juhtivprodutsent

Darren Hardy on mees, kes võttis kasutusele lihtsad, kuid väga põhjalikud edu saavutamise põhioskused ning teenis neid rakendades juba 24- aastasena üle miljoni dollari aastas, 27-aastasena oli ta oma ettevõtte kasvatanud aga juba suuremaks kui 50 miljonit.
Darreni elu on olnud justkui edukuse õppimise ja uurimise isiklik labor. Ta on olnud katsejänes ja proovinud tuhandeid ideid, abivahendeid ning mõtteharjutusi ja selgitanud ebaõnnestumiste ning edusammude kaudu välja, millised ideed ja strateegiad on väärtuslikud ja millised on täielik jama.
Darren on enesearengu valdkonna tipptegijana töötanud külg külje kõrval sadade tippkirjanike, kõneisikute ning mõtteliidritega. Ta on koolitanud kümneid tuhandeid ettevõtjaid, nõustanud paljusid suuri firmasid ja olnud kümnete tippjuhtide ning kaugele jõudnud edukate inimeste mentor, püüdes neilt välja peilida, mis on päriselt tähtis ja annab tulemust ning mis mitte.
Televisiooni juhtivprodutsendi ja ajakirja Success väljaandjana paikneb Darren isikliku arengu valdkonna keskpunktis. Kolme edule keskendunud telekanali juhtivprodutsendi ja ajakirja Success väljaandjana on tema ülesanne olnud uurida, valida ja välja selgitada maailma kõige edukamate inimeste mõtted, omadused ja isikupära, et otsustada, keda kaasata telesõudesse või kelle lugu avaldada ajakirjaveergudel. Igal kuul intervjueeris ta poolt tosinat tippeksperti edukusega seotud teemadel ning panen kõrva taha nende parimad mõtted. Pidevalt, lausa iga päev suples ta enesearengu ja äriedu materjali ookeanis, et leida sealt juurde ideid, infot ja strateegiaid.Ta on intervjueerinud tippjuhte alates Richard Bransonist kuni kindral Colin Powelli ja Serena Williamsini väga paljudel edukusega seotud teemadel, meelitanud välja nende parimad mõtted ja sidunud need omavahel kokku. Ta on nagu kõikehõlmav, sorteeriv, filtreeriv, seediv, analüüsiv, kokkuvõttev, kategoriseeriv ja liigitav isiklike saavutuste infopagas. Ta on loonud segadusse korra ning keskendunud kõige tähtsamale selles teemas – põhioskustele, mida saad kohe oma elus mõõdetavate ning püsivate tulemuste loomiseks rakendada.

Liitvõimendus

Liitvõimendus

Darren Hardy

17.45
Lisa ostukorvi