fbpx

Earl Nihgtingale

Earl-Nightingale

Earl Nightingale oli depressiooniajastu lapsena näljas teadmiste järele. Ta viibis sageli Californias asuvas Long Beachi avalikus raamatukogus, otsides vastust küsimusele: „Kuidas saab nullist alustav inimene, kellel pole maailmas erilisi eeliseid, saavutada endale olulisi  eesmärke ja seeläbi anda ka teistele suure panuse?“ Tema soov leida vastus koos uudishimuga maailma ja selle toimimise vastu ajendas teda saama maailma üheks juhtivaks asjatundjaks edu ja edu põhjuste alal.

Peale viit aastat teenistusaastat kolisid Earl ja tema naine Phoenixisse, siis Chicagosse, et luua edukas karjäär raadios. Igapäevase kommentaariprogrammi võõrustajana oli Earl saavutanud kokkuleppe komisjonitasu osas reklaammüügi eest. 1957. aastaks oli ta nii edukas, et otsustas 35-aastaselt pensionile minna.

Vahepeal oli Earl ostnud enda kindlustusseltsi ja veetnud palju tunde motiveerides enda müügipersoniali saavutama kõrgemaid eesmärke. Kui ta otsustas pikemaks ajaks puhkusele minna, palus tema müügijuht tal oma inspireerivad sõnad salvestada. See salvestus sai hiljem nimeks „The Strangest Secret“ – esimene kõnesõnum, mida müüdi üle miljoni eksemplari ning mis võitis Gold Record staatuse. „The Strangest Secret“’is oli Earl leidnud vastuse küsimusele, mis oli teda nooruses inspireerinud ning ta leidis viisi, kuidas jätta teistele inimestele sellest püsiv pärand.

Sellel ajal kohtus Earl ka eduka ärimehe, Lloyd Conantiga, ning nad asutasid koos „elektroonilise kirjastamise“ ettevõtte, mis kasvas enesearengu valdkonnas mitme miljoni dollari käibega ettevõtteks, mis oli tolle ajastu vääringus väga kõrge tulemus. Nad asutasid ka 5-minutilise igapäevase raadioprogrammi „Meie muutuv maailm“, millest sai kõige pikaajalisem saade, mida kuulati peale Ameerika veel 30 välisriigis.

Hoiak

Hoiak

Earl Nightingale

7.75
Lisa ostukorvi
-30%
Attitude

Attitude

Earl Nightingale

Original price was: 7.00€.Current price is: 4.90€.
Lisa ostukorvi