fbpx

Grant Cardone

Grant-Cardone

Grant Cardone on ettevõtja, rahvusvaheline koolitaja, koots ja kirjanik. Ta on Cardone Capitali tegevjuht, enimmüüdud äriprogrammi 10XRule looja ning tema omanduses ja juhtida on 7 ettevõtet ning 1,5 miljardi dollari suurune kinnisvaraportfell. Tema netovaraks hinnati 2019.aastal üle 300 miljoni dollari.

Ajakiri Forbes on teda nimetanud parimaks turundajaks, olles muuhulgas ka ühe maailma suurima äri ja ettevõtluse konverentsi “The 10X Movement & The 10X Growth” korraldaja.

Grant on müügialal elav legend, keda järgivad miljonid inimesed kogu maailmas. Ta on loonud Cardone University, mis keskendub veenmise kunsti ja müügitehnikate õpetamisele, ning kirjutanud palju tagasisidet saanud menuki “The 10X Rule”.

Oma kogemused on ta omandanud autode müümisest kuni kinnisvaramüügini ning aidanud kasvu- ja müügistrateegiaid üles ehitada teiste hulgas ka sellistes ettevõtetes nagu Google, Wells Fargo ja Ford.

Rohkem kui 10 miljonilise jälgijaskonnaga mõjuisik on nimetatud üheks maailma TOP10st tegevjuhiks, kes on sage kommentaator ja külaline kanalites Fox News, Fox Business, CNBC ja MSNBC.

“SUCCESS IS YOUR DUTY, OBLIGATION, RESPONSIBILITY.” 

– Grant Cardone

Kümne korra reegel

Kümne korra reegel

Grant Cardone

16.95
Lisa ostukorvi
-8%
Miljonari taskuraamat

Miljonäri Taskuraamat

Grant Cardone

Original price was: 7.50€.Current price is: 6.90€.
Lisa ostukorvi
Muu ise voi muuakse sulle

Müü ise või müüakse sulle

Grant Cardone

18.25
Lisa ostukorvi