fbpx

Hal Elrod on üks hinnatumatest peaesineijatest ja coachidest Ameerikas ning ühe enim tõlgitud raamatu „Imede hommik“ autor , mida hinnatakse, et praktiseerib igapäevaselt üle 500 000 inimese rohkem kui 70 riigis.

15-aastasena alustas ta oma esimese raadiosaatega ja 19-aastaselt sai kõigi aegade parimaks müügiesindajaks 200 miljonilise käibega turundusettevõttes. 20-aastaselt sattus ta raskesse autoavariisse, tema süda seiskus kuueks minutiks ning kui Hal hiljem ärkas, ei andnud arstid talle lootust, et ta enam kunagi saaks kõndida. Kõige kiuste õppis Hal mitte ainult kõndima, vaid läbis aastaid hiljem peale tervenemist ultramaratoni 52 miili. Lisaks saavutas ta edu ärimaastikul, oli nõutud peaesineja rahvusvahelistel koolitustel, tänulik abikaasa ja isa – kõike seda enne 30-aastaseks saamist.

  1. aastal sattus Hal uuesti kriitilisse seisundisse – tema neerud, kopsud ja süda lakkasid peaaegu töötamast ning tal diagnoositi haruldane, väga agressiivne vähivorm, mille peale anti talle elulootust 30%. Peale elu kõige raskema aasta möödumist on ta vähist vabanenud ning jätkab oma missiooni teiste inspireerimisega.

Hal on „Imede hommik“ raamatusarja ja filmi autor. Ta näitab teistele edukate inimeste hommikusi harjumusi ja rituaale. Vaata ka tema kodulehte: www.HalElrod.com.

Million Mindset on kirjastanud Hal Elrodi raamatud “Imede hommik” ja “Imede valem

Imede valem

Imede valem

Hal Elrod

17.75
Lisa ostukorvi
Imede hommik

Imede hommik

Hal Elrod

15.00
Lisa ostukorvi