fbpx

James Redfield

James Redfield

James Redfield on õppinud ida filosoofiaid, sealhulgas taoismi ja zen õpetusi Auburni ülikoolis. Hilisemas elus omandas ta ka magistrikraadi ja jätkas 15 aastat tööd terapistina.

1989. aastal hakkas ta enda kogemusi ja teadmisi üles tähendama kirjalikult, sünteesides interaktiivset psühholoogiat, ida ja lääne filosoofiat, teadust, futurismi, ökoloogiat, ajalugu ja müstitsismi. Kui ta 1992. aastal andis välja enda esimese raamatu „Taevane ettekuulutus“ ja tegi seda ise, siis muutus see edasimüüjate ja lugejate menu tõttu kõige edukamaks ise publitseeritud raamatuks maailma ajaloos.

2005. aastaks oli raamat müünud üle 20 miljoni eksemplari ja tõlgitud 34 keelde.

1996. aastal andis James Redfield välja raamatu „The Tenth Insight: Holding the Vision“, mis sai samuti menukiks ning võitis koha New York Times Best Seller nimekirjas, mis troonis seal koos „Taevane ettekuulutus“ raamatuga koos 74 nädalat, mis tegi temast 1996. aastal kõige edukama kõvakaanelise raamatu autori maailmas.

Redfieldi teeb unikaalseks tema raamatute ülesehitus, kus ta kasutab vaimsete fenomenide selgitamisel ajaloolisi ja teaduslikke põhjendusi ning kasutab mõistujutte, et illustreerida enda tähendamissõna ja anda edasi õppetunde.

Taevane ettekuulutus

Taevane ettekuulutus

James Redfield

16.75
Lisa ostukorvi