fbpx

Tim S. Grover

Tim-S.-Grover

Tim Grover on erakordne autoriteet vaimsete ja füüsiliste saavutuste teadustes ja elluviimisel. Juba 1989. aastal sai temast Attack Athletics tegevjuht, kes aitas juhte, atleete ja äriinimesi enda teadmistega, kuidas järeleandmatusega, tulemustele keskenduva tegevuse ja mentaalse tugevusega viia ellu enda eesmärke erinevates eluvaldkondades.

Sportlastest väärivad tähelepanu kõigi aegade parimaks korvpalluriks nimetatud Michael Jordan, aga samuti kuulsuste halli nimetatud varalahkunud Kobe Bryant ja Dwyane Wade – kes olid ainult mõned nimed, keda ta aitas erinevate füüsiliste ja mentaalsete võtetega viia maailma tippu.

Tim Grover on rahvusvaheline coach, koolitaja ja mentor, kes on SI.com ja Yahoo.com kolumnist ning keda kutsutakse pidevalt esinema ESPN-i ja teistesse meediakanalitesse.

Tema raamat „Järeleandmatu – heast suurepäraseks ja sealt edasi peatamatuks“ sai rahvusvaheliseks menukiks, samuti on palju tähelepanu ja kuulsust kogunud tema asutatud digitaalne treeningplatvorm „The Relentless System“.

“Tim Grover is the master of mental toughness, discovering what you’re capable of achieving, getting results you never imagined reaching the highest level of success—and then going even higher.” 
KOBE BRYANT

“I consider Tim Grover to be SECOND TO NONE in his knowledge of sports training, and an invaluable part of my training program.”
MICHAEL JORDAN

-12%
Järeleandmatu

Järeleandmatu

Tim S. Grover1

Original price was: 17.25€.Current price is: 15.25€.
Lisa ostukorvi