fbpx

Jim Stovall

Jim-Stovall

Jim Stovall on vaatamata 29 aastaselt pimedaks jäämisele võitnud USA Meistrivõistlused tõstmises, olnud edukas investeerimismaakler, asutanud ja töötab presidendina televisiooni ja filmide vaegnägijatele kättesaadavaks tegemise ettevõttes Narrative Network, mis on pälvinud erinevaid kõrgeid tunnustusi, sealhulgas Emmy ning teisi rahvusvahelisi filmitööstuse auhindu.

Ta on ka kõrgelt hinnatud kõnemees ja 30 raamatu autor, nende seas müügirekordeid purustanud „Ülim kingitus”, millest 20th Century Fox on nüüdseks vändanud ka filmi. Mängufilme on tehtud veel viiest tema raamatust.

Ajakirja Forbes president ja tegevjuht Steve Forbes on öelnud: „Jim Stovall on meie ajastu erakordsemaid isiksusi.” Presidendi võrdsete võimaluste komitee valis Jim Stovalli tema töö eest aasta ettevõtjaks.

Jim Stovalli mõtteid on kajastatud Wall Street Journalis, ajakirjades Forbes ja ajalehes USA Today ning ta on esinenud telesaadetes Good Morning America, CNN‑is ja CBS-i õhtustes uudistes.

Teda on valitud ka aasta  rahvusvaheliseks inimesesõbraks. Seda aunimetust jagab ta koos Jimmy Carteri, Nancy Reagani ja ema Teresaga.

Tema õpetused kajastavad teemasid:

  • – muutes enda mõtteviisi, muudad enda elu
  • – tee enda unistused reaalsuseks
  • – ole parim versioon iseendast
  • – hakka tegutsema alates tänasest
  • – tegutse enda saatuse nimel hoolimata asjaoludest sinu ümber

Kirjastus Million Mindset on Eesti keelde kirjastanud tema raamatu “Tulemuslikkuse kunst”

Tulemuslikkuse kunst

Tulemuslikkuse kunst

Jim Stovall

13.50
Lisa ostukorvi