fbpx

John Gray

John-Gray

John Gray on juhtiv suhete ekspert maailmas. Tema suhte ja tervise alased raamatud on müünud üle 50 miljoni koopia enam kui 50 erinevas keeles ja 100 riigis. Üks tuntumaid on „Mehed on Marsilt, naised on Veenuselt“, mis on võitnud esimese koha ja olnud kõigi aegade parima müügiga raamat suhtealases valdkonnas. USA Today valis selle viimase veerandsajandi kümne mõjukaima raamatu hulka. John aitab meestel ja naistel paremini aru saada nende erinevustest isiklikul ja professionaalsel tasandil, on olnud abielus üle 30 aasta oma naise Bonniega.

John aitab meestel ja naistel paremini mõista ja austada nende erinevusi nii isiklikes kui ka ametialastes suhetes. Tema lähenemisviis ühendab spetsiifilised suhtlemistehnikad tervislike toitumisalaste valikutega, mis loovad aluse aju ja keha keemia püsivale tervisele, õnnele ja romantikale.

Tema paljud raamatud, ajaveebid ja tasuta veebipõhised töötoad aadressil MarsVenus.com pakuvad praktilisi teadmisi suhete parandamiseks kõigil eluetappidel. Tervise ja aju optimaalse funktsioneerimise eestkõnelejana pakub ta ka loomulikke lahendusi depressiooni, ärevuse ja stressi ületamiseks, et toetada suurenenud energiat, libiidot, hormonaalset tasakaalu ja paremat und.

Ta on korduvalt esinenud nii Oprahis kui ka saates The Dr Oz Show, TODAY, CBS This Morning, Good Morning America jt. Teda on profileeritud ajakirjades Time, Forbes, USA Today ja People.

John GrayTeadlik mees

-10%
Teadlik mees

Teadlik mees, John Gray

Arjunah Ardagh

Original price was: 16.75€.Current price is: 15.00€.
Lisa ostukorvi