fbpx

Keith Ferrazzi

Keith-Ferrazzi

Keith Ferrazzi on Ferrazzi Greenlighti juht ja asutaja, mis tegutseb peamiselt käitumis- ja suhtlemisteaduse valdkonnas. Peale Yale ülikooli ja Harvardi ärikooli lõpetamist alustas Keith oma karjääri kõigi aegade noorima turundusjuhina ettevõttes Deloitte Consulting, seejärel sai temast Starwoodi hotellide ja kuurortide keti turundusdirektor. Ta asutas ja müüs maha kaks edukat ettevõtet, millega kindlustas endale finatsiliselt eduka ettevõtjakarjääri. Keith töötab nüüd peamiselt Fortune 100 nimistusse kuuluvate ettevõtete meeskondadega, aidates läbi suhtlemis- ja käitumisstrateegiate muutmise mõjutada oluliselt nende ettevõtete äriedu.

Keith  on nii oma ettevõtte kui kõikide oma tegemiste kaudu propageerinud juhtimismeetodit, mida ta nimetab ilma võimuta juhtimiseks. See viis toob ettevõtte töötajates esile hoiakud ja käitumise, kus ühiselt panustatakse üksteise eesmärkide ja tulemuste saavutamisse. Sellise fundamentaalse mõtteviisi nihkega inimkäitumises hakkavad töötajad ettevõtte juhtimisel kaasa rääkima ja toetama ettevõtte eesmärkide saavutamist. Ja sealt algab maagia…

Keith on välja andnud kaks New York Times enimmüüdud raamatute nimekirjas olevat teost „Ei ühtki einet üksi“ (Never Eat Alone) ja „Who’s Got Your Back“ Ta kirjutab regulaarselt artikleid sellistele väljaannetele nagu Harvard Business Review, Fortune Magazine, The Wall Street Journal ning on nõutud külaline televisioonis, taskuhäälingutes, raadios, seminaridel ja koolitustel. Ta on tohutult aktiivne ja osav inimeste ühendaja ja suhtlusvõrgustike looja.

Keith ütleb, et suhete loomine ja inimeste ühendamine on üks olulisimaid oskusi, mida siin elus õppida. Miks? Sest inimesed teevad lõppude lõpuks koostööd inimestega, keda nad hästi teavad ja kes neile meeldivad. Teadus on tänaseks juba mitmekordselt kinnitanud fakti, et inimeste üleüldine rahulolu eluga ning õnnetunne on otseselt seotud neid ümbritseva sotsiaalse keskkonnaga, täpsemalt kuuluvustunde, toetuse, läheduse ja tunnustusega.

EDU VÕTI = (INIMESED, KEDA KOHTATE) + (MIDA KOOS LOOTE)

Keith Ferrazzi

Keith FerrazziEi ühtki einet üksi” originaal – Nevr eat alone

-12%
Ei-ühtki-einet-üksi-

Ei ühtki einet üksi

Keith Ferrazzi

Original price was: 25.00€.Current price is: 21.90€.
Lisa ostukorvi