fbpx

Randy Gage

Randy-Gage

Randy Gage, on multimiljonärist Ameerika etteõtja, kirjanik ja motivatsiooni koolitaja, kes eelkõige on tuntud kui enesearengu raamatute autor ja edukoolitaja. Ta ise nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga. Teda on nimetatud ka Külluse Jedi Rüütliks, sest tema ärid on aidanud saada miljonäriks ning ideed muutnud mõtlemist ja elu väga paljudel inimestel.

Randy noorusaeg oli tormiline – emaga koos kasvanud noormees sattus sekeldustesse 15-aastaselt, mil teda süüdistati uimastitega seotud relvastatud röövis, mille eest pandi ta noortevanglasse. Peale katseajal vanglast vabanemist kolis ta Miamisse, kus ta alustas oma karjääri nõudepesijana ühes kohalikus pannkoogimajas, teenides miinimum töötasu. Kuid juba 16 aastaselt oli temast saanud selle asutuse juhataja.

Keskkoolist väljakukkumine, noortevangla, miinimumpalgaga nõudepesija nooruses, edukas multimiljonär täna – ülimalt põnev elukäik on pannud imestama ning inspireerinud paljusid inimesi üle maailma. Selleni on ta jõudnud aga üksnes tänu oma mõttemaailma, uskumusi, hoiakuid ja käitumist oluliselt muutes.

When you get negative people out of your life, negative things stop happening to you.
“You are being programmed all day, every day. You can’t stop it, but you can determine if the programming is positive or negative.”
Randy Gage

Randy on muuhulgas kirjutanud ka raamatu “Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage ning kuidas saada nutikaks, terveks ja rikkaks” 

-13%
Täielik elumuutus Randy Gage

Täielik elumuutus

Randy Gage

Original price was: 17.25€.Current price is: 15.00€.
Lisa ostukorvi
-40%
Miks sa oled rumal haige ja rahast lage ning kuidas saada nutikaks terveks ja rikkaks MM E

Miks sa oled RUMAL, HAIGE ja RAHAST LAGE… ning kuidas saada NUTIKAKS, TERVEKS ja RIKKAKS!

Randy Gage

Original price was: 16.55€.Current price is: 10.00€.
Lisa ostukorvi