fbpx

T. Harv Eker

T-Harv-Eker

T. Harv Eker on rikkaliku ärikogemusega praktik, kes saavutas oma esimese edu, kui asutas seninägematu kontseptsiooni fitness keskustest ning sai miljonäriks, kui müüs kaks ja pool aastat peale ettevõtte asutamist osa oma ettevõttest ühele Fortune500 omanikule maha.

Hiljem hakkas ta enda „äri tänavatarkuse“ kogemusi jagama koolitustel ning suutis enda sirgjoonelise stiiliga inspireerida inimesi uskumatult kiiresti asuma tegutsema omaenda unistuste elluviimisel. See viis teda rahvusvahelise tuntuseni.

T. Harv Eker on saanud ülemaailmse menuki autoriks raamatutega „Miljonäri mõtteviisi saladused“ ja „SpeedWealth“. Ta on loonud mitmeid kursuseid nagu The Millionaire Mind Intensive, Life Directions, Wizard Training ja Train the Trainer, olles koolitanud ja inspireerinud enam kui 2 miljonit inimest maailmas.

Oma raamatutes ja koolitustel on Ekeri oluliseks teljeks inimeste mentaalne ja emotsionaalne suhe rahaga. Oma tõdemuse „sisemisest raha termostaadist“ ja „raha mustrist“ on ta vorminud reaalseks samm-sammuliseks tegevusplaaniks, mis on aidanud inimestel ennast muuta. Kasutades neid printsiipe ja kogemusi enda kuulsaimas raamatus „Miljonäri mõtteviisi saladused“ toob ta välja meetodid, mis ei räägi ainult sellest, kuidas enda rahalist seisu muuta, vaid saavutada ka enda finantsides järjepidev kasv. Oma sellealase lähenemisega on ta saanud vaieldamatult üheks maailma tuntuimaks rahatarkuse kuulutajaks.

T. Harv EkerMiljonäri mõtteviisi saladus” – originaal Secrets of the Millionaire Mind: Mastering the Inner Game of Wealth

Miljonari motteviisi saladused

Miljonäri mõtteviisi saladused

T Harv Eker

17.25
Lisa ostukorvi