Selected:

Saatanat paljastades - Napoleon Hill

16.50 12.35

-25%

Saatanat paljastades – Napoleon Hill

16.50 12.35

Üle 30 eur koguväärtusega ostude puhul on saatmine tasuta.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Raamatu „Saatanat paljastades“ (“Outwitting the Devil“) käsikirja, mille Napoleon Hill kirjutas vahetult pärast oma hiljem kõigi aegade edukaimaks nimetatud teost „Mõtlemist muutes rikkaks”, ei juletud avalikustada üle 70 aasta, sest kardeti, et selle võimas sõnum kõigutaks ühiskonna ja usuorganisatsioonide alustalasid. Nüüd on see aga koos menukite „Rikas isa ja vaene isa“ ning „Kolm sammu kullani“ kaasautori Sharon Lechteri kommentaaridega sinu käes.

Saatan väidab raamatus, et tal on õnnestunud haarata kontroll 98 protsendi inimeste mõtlemise üle. Tema kontrollimehhanismid on muuhulgas hirm, alaväärsus, iha, viha, ahnus ja kadedus, millega enamik inimesi on tema kaasabil piiranud oma potentsiaali ning takistanud unistuste ja eesmärkide saavutamist. Tal on õnnestunud oma käsilasteks teha ka koolid, kirikud, valitsused ja meedia.

Saatanaga intervjuud tehes õnnestus Hillil paljastada, millised on tema trikid ja taktika. Selle põhjal toob Hill välja seitse printsiipi, mis aitavad inimestel saatana hääletute töövahenditega hakkama saada ning juhtida eluvalikuid tänapäeva heitlikus ja ebakindlas maailmas.

Napoleon Hilli “Saatanat paljastades” lugedes saad iseendale otsa vaadata, avastada endas varjatud takistajad ja saada tagasi kontroll oma mõtete ja tegude üle, et saavutada enesekindlus ükskõik millises eluvaldkonnas, lõpetada laiskus, ükskõiksus ja edasilükkamine ning jõuda edu ja unistuste täitumiseni.

Põnevaid avastusi ja elumuutvaid otsuseid soovides

Million Mindseti meeskond

Lisainfo

Mõõtmed 148 × 210 mm
ISBN

9789949720477

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

216

Ilmumisaasta

2018

Kirjastus

Million Mindset OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Saatanat paljastades – Napoleon Hill”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: