fbpx

Chris Kala

Chris-Kala

CHRIS KALA,

On 29-aastane nooruk – vähemasti sellisena tunneb end hinges – ja tegutseb Eestis kirjaniku ja podcaster’ina. On kirjutanud kolm raamatut, „Ebaõnnestunud!“, „Mõistmaks, kes ma olen“ ja “Kontaktis endaga” ning vedanud juba üle kahe ja poole aasta podcast’i „Ausad Mehed“. Lisaks on tema juhtimise all väljunud ka podcast ”Ausad naised”.

Suhteliselt lühikese aja jooksul on elu pakkunud talle hulgaliselt värvikaid kogemusi. Ta on olnud lühikest perioodi „kodutu“, elanud nii Austraalias kui ka Lõuna-Euroopas (autos!), saanud vahepeal isaks, õppinud iseenda ja suhete kohta oma seitsmendat aastat kestvas suhtes; on jäänud iseendale kindlaks ja tallanud sisse oma teeraja, astunud korduvalt ämbrisse, lugenud ja kirjastanud raamatuid ning vestelnud tänaseks ligikaudu 80 erineva, äärmiselt huvitava inimesega podcast’is „Ausad Mehed“.

Chris on julge, aus, filtrita, otsekohene, ambitsioonikas, sihikindel ja pühendunud. Ta teab, mis on talle kõige parem ja lähtub valikuid tehes oma intuitsioonist ja kogemusest.

-13%
Kontaktis endaga Million Mindset eneseareng

Kontaktis endaga

Chris Kala

Original price was: 18.25€.Current price is: 15.90€.
Lisa ostukorvi