fbpx
-13%
Vaata tagakaant

Original price was: 18.25€.Current price is: 15.90€.

Laos

 • Originaal: Kontaktis endaga, Ausad vestlused elus ja pildis I osa, Ausad Mehed podcast
 • Mõõtmed: 148 x 210mm
 • ISBN: 9789916957004
 • Lehekülgede arv: 368
 • Formaat: Pehmekaaneline
 • Ilmumisaasta: 2020
 • Toimetaja: Krista Kõrgesaar
 • Kirjastus: Million Mindset
Raamatu sisukord

Kontaktis endaga

Chris Kala

Kontaktis endaga, Chris Kala

Kas oled mõelnud, kuidas oleks võimalik õppida edukate inimeste elukogemusest? Kui jah, siis just seda see raamat sulle võimaldabki. Raamat "Kontaktis endaga" sisaldab 46 tuntud Eesti inimese lugu, mis aitavad sul saavutada eneseteadlikkust, õppida end paremini tundma, saada vabaks piiravatest uskumustest ning elada kergemat elu.

MIKS RAAMATUT OSTA?

SEST, RAAMATUST LEIAD VASTUSED KÜSIMUSTELE:

 • Kuidas olla autentsem?
 • Kuidas mõtlevad edukad inimesed?
 • Kuidas leida oma tee ja kirg?
 • Kuidas toimib ideaalne paarisuhe?
 • Kuidas saada lahti kompleksidest ja alaväärsustundest?
 • Kuidas vabaneda hirmust ja hukkamõistust?
 • Kuidas kuulata oma intuitsiooni ehk sisetunnet?

MIDA RAAMATUST VEEL LEIAD?

 • 46 erineva inimese nõuandeid (Ausad Mehed podcasti külalised), taipamisi ja soovitusi, kuidas saavutada iseendaga paremat kontakti,
 • 30 spetsiaalselt raamatu jaoks kirjutatud väärtust andvat täiendavat lühilugu,

 • „Ausad Mehed“ podcast’i saadete kokkuvõtted (aitab otsustada, kas ja millist saadet sooviksid lisaks kuulata),
 • „Ausad Mehed“ podcast’i tegija Chris Kala isiklikud mõtteväljendused inspiratsioonivalangutena
 • ja palju uusi teadmisi, praktilisi harjutusi, inspiratsiooni ja motivatsiooni!
 • Podcast’i „Ausad Mehed“ esimene raamat pealkirjaga „Kontaktis iseendaga” – ausad vestlused elus ja pildis I osa“ kirjeldab esimest 100 mahapeetud ausat, autentset ja värskendavalt toorest vestlust. Raamatu nimes olevad sõnad „elus ja pildis“ kirjeldavad vahetuid ja filtrita vestlusi ning taipamisi elust kui podcast’ist ja pildist kui raamatust.

  Loe edasi
  • Arvustused ja artiklid
  • Tutvu raamatu väljavõttega
  • Autorist
  • Arvustused
  • „Mulle väga meeldis raamatu puhul see, et Chris on pikkadest lugudest kogu vahu välja pigistanud ja jätnud alles ainult kõige inspireerivamad ja igat konkreetset isikut kirjeldavad mõtted. Hästi põnev oli lugeda, kuidas erinevad inimesed kirjeldavad sageli samu asju väga erinevate sõnadega.“
   – Kaido Pajumaa, juhtide ja meeskondade koolitaja

   „Chris on unikaalne nähtus Eesti enesearengu ja podcast’ide maastikul. Tema harjumus endast järjest paremini ja ausamalt aru saada võimaldab tal oma saatekülalistele esitada põnevaid ja teravaid küsimusi. Kuna Chris on heatahtlik, siis saab ta neile küsimustele tavaliselt ka väärilisi vastuseid.
   – Peep Vain, investor ja autor

   „Kõik need nimed on tuttavad, ja eeskätt tänu nende kandjate edule. Edu ei tähenda, et kõik armastavad sind, vaid seda, et sul on oma teadmised, arusaamad ja sa jagad neid maailmaga julgelt. Paljud mõtlevad, aga kardavad. Küllap on igaüks end tabanud kas kunsti või tugitoolist sporti vaadates mõttelt, et „Häh, ma võin ise ka seda teha, mis see siis ära ei ole…“ Aga tehke! Selles raamatus on need, kes teevad ka siis, kui neid selle eest ei armastata.“
   – Marju Karin, bestselleri „Naine. Otse ja ausalt“ autor

   „See raamat on nagu rikkalik Rootsi laud, mis on kaetud parimatest toorainetest valmistatud hõrkude roogadega. Nende nautimiseks tuleb aga aega võtta. Kõike korraga sisse ahmida pole mõtet, nii võib mõni maiuspala kaotsi minna. „Kontaktis endaga“ on tarkade inimeste häid mõtteid ja nõuandeid nii tihkelt täis, et ootan juba kannatamatult, millal saan seda rahulikult teist korda lugeda. See raamat püsib minu öökapil nüüd mõnda aega.“
   – Timo Porval, isa, ettevõtja, turundusstrateeg

   „Pole tähtis, kus sa oma elus hetkel oled või millised on väljakutsed. See raamat on heaks võimaluseks koguda inspiratsiooni põnevate inimeste ausate ja ehedate vaatenurkade abil väga erinevatest eluvaldkondadest. Usaldades oma intuitsiooni, võtad raamatu lahti alati just sellest kohast, kus asub sinu jaoks hetkel kõige vajalikum info. Need lood ja peegeldused annavad võimaluse õppida iseennast paremini tundma. Ja see avastamine ei pea piirduma pelgalt selle raamatuga – see saab jätkuda „Ausate Meeste“ podcast’ide kuulamisega, mis avavad sügavust veelgi.“
   – Annela Aun, ettevõtja, ettevõtete coach

   „Chris Kala on andekas noor kirjanik ja tõsimeelne elufilosoof. Chris väga soovib ja püüab sügavuti mõista erinevaid eksistentsiaalseid lähenemisi elule. Ta on erakordselt julge ja avatud otse ütlev tüüp. See võib vahel küll inimesi ehmatada, aga Chris pole kunagi kellegi vastu isiklik. Chrisi raamat räägib märkamisest, tõe äratundmisest, taipamisest, mõistmisest, inimeste sisemaailma sarnasusest, vaimsuse treeningust ja paljust muust elus tähtsast.

   Käesolev raamat aitab ka sinul jõuda suurenenud eneseteadlikkuse seisundisse, mille abil on võimalik saada parem kontakt iseendaga ning saavutada rahulolu, mis püsib.

   Chris on suutnud häälestada kõik raamatu külalised avatult rääkima ja suunanud nad olema kõiges lõpmata ausad! See raamat on minu silmis üks innovaatilisemaid tegusid, mis toob lugejani väga palju uusi kogemusi eriliste, väga andekate ja kogenud elumõtestajate kaudu.

   Soovitan kõigile oma vaimsusega tegelejatele – lugege teid kõnetanud saatekülaliste kirjeid nende teekonnast või teid lähedalt mõjutanud mõtteid veel, veel ja veel kord läbi. See ongi vaimse teekonna algus, need on esimesed sammud meditatsioonis. Loed-mõtestad-loed-mõtestad-loed-mõtestad… Just see viibki teid uude dimensiooni ning märkate peagi RAHU enda sees.

   Tänan sind, Chris, selle imelise teose eest, mis on sündinud isiku paremaks olemise eesmärgil!“
   – Mentor Indrek, vabamõtleja
   ……………………………………….

   Artikli raamatu sündimise loost Raamatud.elu24.ee portaalist leiad SIIT

  • CHRIS KALA,

   On 29-aastane nooruk – vähemasti sellisena tunneb end hinges – ja tegutseb Eestis kirjaniku ja podcaster’ina. On kirjutanud kaks raamatut, „Ebaõnnestunud!“ ja „Mõistmaks, kes ma olen“, ning vedanud juba üle kahe ja poole aasta podcast’i „Ausad Mehed“. Lisaks on tema juhtimise all väljunud ka podcast ”Ausad naised”.

   Suhteliselt lühikese aja jooksul on elu pakkunud talle hulgaliselt värvikaid kogemusi. Ta on olnud lühikest perioodi „kodutu“, elanud nii Austraalias kui ka Lõuna-Euroopas (autos!), saanud vahepeal isaks, õppinud iseenda ja suhete kohta oma seitsmendat aastat kestvas suhtes; on jäänud iseendale kindlaks ja tallanud sisse oma teeraja, astunud korduvalt ämbrisse, lugenud ja kirjastanud raamatuid ning vestelnud tänaseks ligikaudu 80 erineva, äärmiselt huvitava inimesega podcast’is „Ausad Mehed“.

   Chris on julge, aus, filtrita, otsekohene, ambitsioonikas, sihikindel ja pühendunud. Ta teab, mis on talle kõige parem ja lähtub valikuid tehes oma intuitsioonist ja kogemusest.

   Käesolev raamat aitab ka sinul jõuda suurenenud eneseteadlikkuse seisundisse, läbi mille on võimalik jõuda paremasse kontakti iseendaga ning saavutada rahulolu, mis püsib.