fbpx

Gary Vaynerchuk

gary-vaynerchuk

Gary Vaynerchuk on üks häälekamaid ja tuntumaid turundusgurusid maailmas, keda jälgivad sajad miljonid inimesed üle maakera. Tema #AskGaryVee küsi-ja-vastan show on saanud suurt tähelepanu ekstravagantsete ja julgete väljaütlemiste poolest, kus ta käsitleb kõiki teemasid ärist, perest, suhetest, sotsiaalmeediast ja turundusest.

2009. aastal asutas Gary koos venna AJ Vaynerchukiga VaynerMedia, mis keskendub sotsiaalmeediale ja digiturundusele. See ettevõte töötab välja sotsiaalmeedia plaane, töid ja strateegiaid sellistele Fortune500 ettevõtetele nagu General Electric, Anheuser-Busch, Mondelez Internationa ja PepsiCo.

2016. aastal ületas VaynerMedia 600 töötaja ja 100 miljoni dollari käibe piiri. Tänaseks on VaynerMedia osa tema suuremast korporatsioonist VaynerX, mis omab lisaks nimetatud kommunikatsiooniettevõttele ka kinnisvara ja tehnoloogiaettevõtteid.

Tema DailyVee video-dokumentaalseriaal jookseb YouTubes, kus ta teeb endast ja oma ärist igapäevaseid ülesvõtteid, intervjueerib teisi, osaleb investorkoosolekutel ja strateegiasessioonidel.

Gary Vaynerchuk on pälvinud New York Times bestselleri autori staatuse harvanähtavalt neljal korral ning tema „Nii lüüakse läbi!“ (Crushing IT!) raamat on edasiarendatud versioon esimesest väljaandest „Crush IT!“. Muu hulgast on tuntust kogunud ka tema raamatud „Jab Jab Jab Right Hook!“, „The Thank You Economy“ ja „#AskGaryVee“.

-11%
Nii luuakse labi!

Nii lüüakse läbi

Gary Vaynerchuk

Original price was: 16.90€.Current price is: 15.00€.
Lisa ostukorvi