fbpx
-21%
Vaata tagakaant

12.95

Laos

 • Originaal: CRUSHING IT!: How Great Entrepreneurs Build Their Business and Influence-and How You Can, Too
 • Mõõtmed: 148 x 210
 • ISBN: 9789949734979
 • Lehekülgede arv: 296
 • Formaat: Pehmekaaneline
 • Ilmumisaasta: 2019
 • Tõlkija: Katrin Kask
 • Toimetaja: Piret Joalaid
 • Kirjastus: Million Mindset
Tutvu raamatu sisuga

Nii lüüakse läbi

Gary Vaynerchuk

Hinnatud 4.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 arvustus)

„ Nii lüüakse läbi! “ (Crushing it!) ei ole rikkaks saamise õpik, vaid oma isikliku ja tööalase edukuse ja mõju suurendamise teejuht.

Selles innustavas, praktilises ja mahlakalt kirjutatud raamatus toob sotsiaalmeedia guruks peetav ning juba nelja New York Timesi menuki autor Gary Vaynerchuk välja võimalused, kuidas sotsiaalmeediat teadlikult kasutades muuta oma elu.

Vaynerchuk ütleb, et kui sul ei ole õnnestunud läbi lüüa, siis ei ole põhjus mitte selles, et oled liiga vana, vaene või suure kohustustekoorma all. Asi on selles, et sa ei ole veel lõplikult otsustanud oma elu muuta.

Autor on veendunud, et kui kombineerid oma kire õigete töövõtetega ja lood endale teadlikult isikliku või professionaalse (ettevõtte) kuvandi, võid elada, nagu ise tahad, ning saavutada nii ajaline kui ka finantsiline vabadus.

Siin raamatus keskendub Vaynerchuk tuntumatele sotsiaalmeedia platvormidele, nagu Facebook, Youtube, Instagram, Twitter ja Snapchat, aga mainib ka näiteks Spotify ja SoundCloudi võimalusi. Ta tutvustab nende platvormide nii vähetuntud ja nutikaid nüansse kui ka juba kindlalt toimivaid proovisin-ja-tõestasin-strateegiad.

Raamatus on ohtralt näiteid, kuidas neid platvorme kasutades on saavutatud silmapaistvaid tulemusi paljudes eluvaldkondades, olgu see siis tervislik toitumine, mood, muusika, turundus ja müük, foto- ja videoproduktsioon, kokandus, autode hooldus, ehete müümine, ehitusteenused või midagi muud.

See raamat on pühendatud kõigile, kes suudavad visionääri kombel märgata digiajastuga saabunud pööraseid võimalusi ja kelles on piisavalt julgust otsida õnne mitte üksnes eraelus, vaid ka tööl.

Loe edasi
 • Arvustused
 • 1 arvustus tootele Nii lüüakse läbi, Gary Vaynerchuk

  1. Hinnanguga 4 / 5

   Heli Künnapas

   “Nii lüüakse läbi!” on mõnus motivatsiooniraamat, mis kindlasti annab juhiseid ja julgustust, et oma ettevõtluse arendamiseks (või igasuguse sissetuleku loomiseks ja suurendamiseks) rohkem sotsiaalmeediat kasutada.

   Venivad olid minu jaoks kõik need edulood, mille autoritest enamik minu jaoks olid võõrad. Nendes lugudes rääkisid inimesed, kes olid oma tegemisteks Gary raamatust innustust saanud. Ma ise sain tegelikult ka. Edulood olid aga kuidagi üldised ning väga konkreetseid tegevusjuhiseid neist ei saanud. Nii olid Gary enda jutt kindlasti põnevam ja motiveerivam.

   Pikemalt kirjutan blogis: https://midaheliluges.blogspot.com/2022/04/g-vaynerchuk-nii-luuakse-labi-aprill-v.html

  Lisa arvustus

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga