fbpx

George S. Clason

George-S-Clason

George S. Clason on kirjutanud ajatu ja maailmas ühe enim tsiteeritud raamatu „Babüloni rikkaim mees“. Selles tähendusi täis ja lugude ning võrdlustega rikastatud teoses annab George S. Clason paeluvalt edasi õppetunde elust iidses Babülonis, mis põhinevad leidudel inimkonna ajaloost, kus on seni vanimad üles tähendatud seaduspärasused, kuidas saada jõukaks.

Näiteks annab autor jutustavas stiilis edasi teadmisi nimetuse all „kulla kuus õppetundi“, mis hõlmavad endas nägemusi, kuidas tulla välja võlgadest, panna raha enda eest tööle, valida tarkasid investeeringuid, säilitada ning kasvatada rikkust ja kindlustada jätkuvat õnne.

Ajatuks teevad selle raamatu tema tarkused, mis ei anna konkreetset tänapäevast ideed investeerimiseks, vaid suunad ja mõtteviisid, kuidas ja milliseid harjumusi kultiveerida, et saada enda finantsid kontrolli alla. Rohked teadmised on edasi antud põnevate jutustustena, mis on lihtsad lugeda kõigile.

George S. Clason on tuntud ka kahe ettevõtte loojana – The Clason Map Company of Denver, Colorado ja The Clason Publishing Company. The Clason Map Company oli esimene ettevõte, mis publitseeris Ameerika Ühendriikide ja Kanada teede atlase. 

George S. Clason (1874-1957) sündis Louisianas Missouri osariigis. Ta on rajanud 2 ettevõtet: Clason Publishing Company ja Clason Map Company, mis andis välja Ameerika Ühendriikide ja Kanada esimese maanteede atlase.

Ta oli kirjanik, ärimees ja sõdur, kes teenis Ameerika-Hispaania sõja ajal Ameerika Ühendriikide armees.

1926. aastal avaldas ta esimese väljaande oma kuulsast pisitrükiste sarjast kokkuhoiu ja rahalise edu teemadel, kasutades iga oma teesi illustreerimiseks mõistujuttu iidsest Babülonist. Kuulsaim väljaannete seas oli “Babüloni rikkaim mees”. Need mõistujutud on saanud innustavaks tänapäevaklassikaks. George S. Clason (1874-1957) sündis Louisianas Missouri osariigis. Ta on rajanud 2 ettevõtet: Clason Publishing Company ja Clason Map Company, mis andis välja Ameerika Ühendriikide ja Kanada esimese maanteede atlase.

Ta oli kirjanik, ärimees ja sõdur, kes teenis Ameerika-Hispaania sõja ajal Ameerika Ühendriikide armees.

“MEN OF ACTION ARE FAVORED BY THE GODDESS OF GOOD LUCK”
― George S. Clason, The Richest Man in Babylon
Babüloni rikkaim mees

Babüloni rikkaim mees

George S. Clason

15.25
Lisa ostukorvi