fbpx
Vaata tagakaant

15.25

Laos

 • Originaal: The Richest Man in Babylon
 • Mõõtmed: 134 × 205
 • ISBN: 9789949386079
 • Lehekülgede arv: 169
 • Formaat: Pehmekaaneline
 • Ilmumisaasta: 2015
 • Kirjastus: Million Mindset

Babüloni rikkaim mees

George S. Clason

„Babüloni rikkaim mees“ 

on justkui jõukuse ja finantsilise hariduse aabits, mis sisaldab pea sajandi vanust mõistujuttu rikkusest, edust ja õnnest. Seda raamatut on ka nimetatud teejuhiks finantsalase mõistmise juurde ning selles toodud põhimõtteid tunnustatakse ja kasutatakse tänapäeval üle kogu maailma. Raamatut on tsiteeritud ja sellele viidatud väga paljudes tuntud finantsilise tarkuse teostes.

Vanad babüloonlased olid esimesed inimesed, kes avastasid universaalsed jõukuse seadused. George S. Clason paljastabki oma bestselleris “Babüloni rikkaim mees”  need saladused, mille kasutajad on läbi sajandite loonud, kasvatanud ja säilitanud oma jõukust.

Mesopotaamia kuumadel liivadel lahtirulluv lugu (õigemini lood, sest terviklugu koosneb mitmetest seostatud lühilugudest, millest igaüks sisaldub ühte finantsilist tarkust) on muistsetest aegadest tänasesse päeva ulatuv sõbralik näpuviibutus , tuletades meelde lihtsaid printsiipe, mida järgides juba ammustest aegades on rahalist edu ja jõukust kindlustatud. Ei tohiks ju olla kellegile üllatuseks, et nagu ütleb raamatus rahalaenaja Algamish, kasvab rikkus

samamoodi kui puu, tillukesest seemnest. Tema tõdemus, et mida kiiremini sa selle seemne külvad, seda kiiremini puu suureks kasvab, on aluseks ka tänapäeval ühele levinumale rahalise edukuse saladusele, et rikkaks ei saa mitte see, kes palju teenib, vaid see kes targalt raha kasutab.

Babülon sai muinasaja maailma rikkaimaks linnaks, kuna selle kodanikud tunnustasid raha väärtust, praktiseerisid kindlaid ja püsivaid finantspõhimõtteid raha omandamisel ja säilitamisel. Nad oskasid raha investeerida nii, et saada endale seda, mida me kõik ihaldame – passiivseid sissetulekuid tulevikus.

Raamatust õpid ka sina mitmeid lihtsaid printsiipe, mida järgides on juba ammustest aegadest rahalist edu ja jõukust kindlustatud.

Käesoleva raamatu soovitaja Lauri Tabur (Aasta Parim Juht 2014): “Soovitan Clasoni teost neile, kes otsivad valgust rahalise edukuse rajal või kindlust juba valitud teekonnale. See kõik on siin kaante vahel olemas”

Youtube klipp “Babüloni rikkaim mees” raamatus väljatoodud tarkustest SIIT

Loe edasi
 • Tutvu raamatuga
 • Autorist
 • Arvustused
 • Väike väljavõte raamatust

 • George S. Clason

  George S. Clason (1874-1957) sündis Louisianas Missouri osariigis. Ta on rajanud 2 ettevõtet: Clason Publishing Company ja Clason Map Company, mis andis välja Ameerika Ühendriikide ja Kanada esimese maanteede atlase.

  Ta oli kirjanik, ärimees ja sõdur, kes teenis Ameerika-Hispaania sõja ajal Ameerika Ühendriikide armees.

  1. aastal avaldas ta esimese väljaande oma kuulsast pisitrükiste sarjast kokkuhoiu ja rahalise edu teemadel, kasutades iga oma teesi illustreerimiseks mõistujuttu iidsest Babülonist. Kuulsaim väljaannete seas oli “Babüloni rikkaim mees”. Need mõistujutud on saanud innustavaks tänapäevaklassikaks. George S. Clason (1874-1957) sündis Louisianas Missouri osariigis. Ta on rajanud 2 ettevõtet: Clason Publishing Company ja Clason Map Company, mis andis välja Ameerika Ühendriikide ja Kanada esimese maanteede atlase.

  Ta oli kirjanik, ärimees ja sõdur, kes teenis Ameerika-Hispaania sõja ajal Ameerika Ühendriikide armees.

  1. aastal avaldas ta esimese väljaande oma kuulsast pisitrükiste sarjast kokkuhoiu ja rahalise edu teemadel, kasutades iga oma teesi illustreerimiseks mõistujuttu iidsest Babülonist. Kuulsaim väljaannete seas oli “Babüloni rikkaim mees”. Need mõistujutud on saanud innustavaks tänapäevaklassikaks.