fbpx

Sharon Lechter

Sharon-Lechter

Sharon Lechter on ettevõtjana, rahvusvahelise koolitajana, enimmüüdud raamatute autorina, mentorina, filantroobina, litsentseeritud CPA-na ekspert finantskirjaoskuse ja ettevõtluse edukuse alal.

Elukestva hariduse propageerijana ühendas Sharon 1989. aastal jõud esimese elektroonilise “kõneleva raamatu” leiutajaga ja aitas tal laiendada elektrooniliste raamatute tööstust mitme miljoni dollarisele, rahvusvahelisele turule.

1997. aastal oli Sharon kaasautor rahvusvahelisele bestsellerile “Rikas isa, vaene isa” ja ta on välja andnud veel 14 raamatut Rikka Isa sarjast. Üle 10 aasta kaasasutaja ja tegevjuhina ehitas ta impeeriumi maailma juhtivaks isikliku rahanduse kaubamärgiks.

Napoleon Hilli fond palus teda 2008. aastal, et ta aitaks Napoleon Hilli õpetusi taas kasutusele võtta just siis, kui rahvusvaheline majandus lagunes. Sharon on koostöös fondiga välja andnud kolm enimmüüdud raamatut, sealhulgas “Mõtle ja kasva rikkaks – kolm jalga kullast”, “Saatanat paljastades” ja tema viimane projekt “Mõtlemist mutes rikkaks. Naistele“, mis ilmus 2014. aasta juunis.

Sharon on väga nõutud mentor ja ta on töötanud selliste tuntud kaubamärkidega nagu Disney ja Time Warner ning olnud kahe USA presidendi nõustaja finantsvaldkonnas. Ettevõtte Pay Your Family First tegevjuhina on ta pühendunud finantshariduse raamatute, mängude, õppekavade ja muude kogemusliku õppe projektide loomisele ja levitamisele.

Sharon on ka pühendunud filantroop, andes maailma kogukondadele tagasi nii heategija kui ka vabatahtlikuna ning teda on pärjatud arvukate auhindadega.

Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele

Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele

Sharon Lechter

20.00
Lisa ostukorvi
Saatanat paljastades

Saatanat paljastades

Napoleon Hill

17.25
Lisa ostukorvi