fbpx

Jack Canfield

Jack-Canfield

Jack Canfield on pühendanud oma elu ja karjääri sellele, et aidata teistel leida nende isikliku edu definitsioon ja luua elusid, mis on täis suurt rõõmu, tähendusi ja teostuseid.

Jack Canfield on auhinnatud esineja ning rahvusvaheliselt tunnustatud juht enesearengu ning tipptulemuste saavutamise valdkonnas. Sarja „Chicken soup for the soul“ loojana on ta miljonitele inimestele õpetanud oma moderniseeritud eduvalemeid ja annab nüüd koolitajatele loa õpetada tema sisu ja metoodikat kogu maailmas.

Jack on enam kui 150 raamatu (sealhulgas 66 bestselleri) autor ja kaasautor, enam kui 100 miljoni eksemplariga, 47 keeles üle maailma. 2014. aastal nimetas ajakiri SUCCESS teda “Isikliku kasvu ja saavutuste üheks mõjukamaks juhiks”. Tal on Guinnessi maailmarekord selle eest, et tal on korraga kõige rohkem raamatuid New York Timesi bestsellerite nimekirjas.

Aastal 2015 nimetas Success Magazine Jack Canfieldi enesearengu valdkonnas 25. kõige mõjukama juhi hulka koos teiste maailmakuulsate nimedega nagu Oprah Winfrey, Wayne Dyer, Deepak Chopra, Steve Harvey, Robert Kiyosaki, Tony Robbins, Sheryl Sandberg jpt.

Ta on olnud ka oodatud külaline 1000+ raadio- ja teleprogrammides, riiklikes ajakirjades, populaarsetes blogides ja auhinnatud podcastides.

  • Miljardi dollari väärtuselise kirjastusimpeeriumi asutaja
  • 2,5 miljonit tellijat ja jälgijat sotsiaalmeedias
  • Müünud 500+ miljonit raamatut kogu maailmas
  • Olnud külaline üle 1000 tele- ja raadiosaates
  • On koolitanud 2900+ Canfieldi edukuse põhimõtete treenerit 107 riigis
  • On lõpetanud Harvardi ülikooli psühholoogia valdkonnas (magistri kraad)
  • On valitud isikliku arengu valdkonna üheks kõige mõjukamaks juhiks koos teiste maailmakuulsate nimedega nagu Oprah Winfrey, Wayne Dyer, Deepak Chopra, Steve Harvey, Robert Kiyosaki, Tony Robbins , Sheryl Sandberg jne.

Kõlgetõmbeseaduse rakendamise võti (orig “Key to Living the Law of Attraction: A Simple Guide to Creating the Life of Your Dreams” )

-20%
Külgetõmbeseaduse võti

Külgetõmbeseaduse rakendamise võti

Jack Canfield

Original price was: 12.50€.Current price is: 10.00€.
Lisa ostukorvi