Selected:

Külgetõmbeseaduse rakendamise võti - Jack Canfield

12.00 9.00

-25%

Külgetõmbeseaduse rakendamise võti – Jack Canfield

12.00 9.00

Üle 30 eur koguväärtusega ostude puhul on saatmine tasuta.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

„Kõik, mida iial soovid, ootab, et Sa seda vaid küsiksid. Kõik, mida iial soovid, soovib ka Sind, aga selle saamiseks pead midagi tegema.  Universum tahab, et Sind saadaks edu.”

Jack Canfield

 Jack Canfield õpetas külgetõmbeseaduse iidseid printsiipe juba ammu enne menusarja „Chicken Soup for the Soul” kaaskirjutamist ning raamatu ja filmi „The Secret“ ilmumist.  Canfield on selle seadusega teadlikult harmoonias elanud juba üle kolmekümne aasta ning tema isiklik edukus kinnitab õpetatu toimivust.

Raamatus „Külgetõmbeseaduse rakendamise võti” jagab ta oma teadmisi ja kogemusi ning annab Sinu teenistusse läbiproovitud tehnikad ja tööriistad, millega külgetõmbeseadust teadlikult kasutada.

Selle raamatu näol saad endale lihtsa juhendi, millega külgetõmbeseadust rakendades endale soovitud elu luua. Neil lehekülgedel seletab Canfield peale selle, mida pead teadma, ka seda, mida pead tegema, et kõike soovitut ellu ligi tõmmata. Jack Canfieldi „Külgetõmbeseaduse rakendamise võti” räägib muuhulgas olulistest teemadest, nagu selgus, eesmärk ja tegevus. See sügavuti mõtlemisele ärgitav juhend viib Sind samm sammu haaval läbi unistuste, soovide ja eesmärkide määratlemise, mille abil saad ka selgema pildi iseendast – sellest, kes Sa tegelikult oled ja miks Sa siin oled.

Sinu teekond algab siit. Just nüüd. Sa võid oma elu muuta, teadlikkust tõsta ning anda endale väge imelise tuleviku loomiseks. Tuleviku, mis on täidetud armastuse, rõõmu ja küllusega.

See raamat on Sinu võti külgetõmbeseaduse juurde

 

Lisainfo

Mõõtmed 148 × 210 mm
Lehekülgi

174

ISBN

9789949720408

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaata

2017

Kirjastus

Million Mindset OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Külgetõmbeseaduse rakendamise võti – Jack Canfield”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Close Menu
×
×

Cart

%d bloggers like this: