fbpx
Vaata tagakaant

18.75

Laos

  • Originaal: The Ride of a Lifetime
  • Mõõtmed: 148 x 210
  • ISBN: 9789916957066
  • Lehekülgede arv: 280
  • Formaat: Pehmekaaneline
  • Ilmumisaasta: 2021
  • Tõlkija: Joonas Orav
  • Toimetaja: Terje Metsavas
  • Kirjastus: Million Mindset
Tutvu raamatu sisuga

Elu vägevaim seiklus

Robert Iger

" Elu vägevaim seiklus " (The Ride of a Lifetime), Robert Iger

Disney tegevjuhina tegutsenud Robert Iger, kes valiti aastal 2019 Times ajakirja poolt aasta äriinimeseks, jagab käesolevas raamatus ideid ja kogemusi nii juhtimisest, mida ta on ammutanud enda 15 aastase tegevjuhi karjääris, kui ka elust enesest.

 „Selles raamatus käsitletud ideed on universaalsed – need ei ole ainult tegevjuhtidele kogu maailmas, vaid igaühele, kes soovib oma hirme ületada, olla julgem iseenda otsustes ja juhtida end paremini nii isiklikus kui tööelus“.

 Rober Iger

Robert Iger sai Walt Disney ettevõtte tegevjuhiks 2005. aastal. See oli ettevõttele keeruline aeg. Konkurents ainult tugevnes ning tehnoloogia areng ennustas uut tormilist murrangut.

Täna on Disney üks suuremaid ja hinnatumaid meediaettevõtteid maailmas, mille osaks on teiste seas Pixar, Marvel, Lucasfilm ja 21st Century Fox. Ettevõtte väärtus on kasvanud mainitud tegevjuhi tulemise ajast viis korda ning Robert Iger ise on tunnustatud üheks innovaatilisemaks ja edukamaks tegevjuhiks meie ajastul.

Käesolevas raamatus " Elu vägevaim seiklus "jagab Robert Iger muuhulgas enda järgmisi põhimõtteid:

Optimism. Isegi raskel ajal leiab juht optimismi säilitades paremaid võimalikke tulemusi ja on alati hinnatum ning tulemuslikum, kui ta oleks pessimistina või näpuga näitajana.

Julgus. Juhid peavad olema valmis võtma riske ja panustama suurelt. Läbikukkumise hirm hävitab loovuse.

Otsustavus. Kõiki otsuseid, ükskõik kui keerulised nad ka ei oleks, on võimalik teha õigeaegselt. Otsustamatus tekitab raiskamist ja moraali langust.

Õiglus. Oskus inimesi kohelda väärikalt, empaatiliselt ja olla nendega heas kontaktis.

Raamatust leiad põnevaid lugusid, tähendusrikkaid avastusi ja elu õppetunde koos Robert Igeriga, mida ta on kogenud alustades ABC stuudiost kuni koostöö ja sõpruseni Steve Jobsiga.

Robert Iger

Robert Iger on Walt Disney Company juhatuse esimees ja tegevjuht. Enne seda töötas ta alates 2005. aasta oktoobrist firma presidendi ja tegevjuhina ning 2000–2005. aastal firma presidendi ja peadirektorina.
Iger alustas oma karjääri ABC-s 1974. aastal ning ABC Groupi juhatuse esimehena korraldas ta firmale kuuluva televõrgu, -jaamade ja kaabeltelevisiooni tööd ning viis läbi Capital Cities/ABC ettevõtte liitumise Walt Disney Companyga. Iger liitus ametlikult Disney kõrgema juhtkonnaga 1996. aastal kui Disneyle kuuluva ABC Groupi juhatuse esimees ning 1999. aastal lisandusid sellele tiitlile ka Walt Disney Internationali presidendi töökohustused. Selles ametirollis laiendas Iger Disney piire ka väljaspool Ameerika Ühendriike ning pani aluse firma tänasele rahvusvahelisele arengustrateegiale.

 

 

Loe edasi
  • Arvustused