fbpx

KONTAKTIS ENDAGA
Chris Kala

KAS OLED MÕELNUD, KUIDAS OLEKS VÕIMALIK ÕPPIDA EDUKATE INIMESTE ELUKOGEMUSEST? KUI JAH, SIIS JUST SEDA RAAMAT “KONTAKTIS ENDAGA” SULLE VÕIMALDABKI.

KÄESOLEV RAAMAT AITAB KASVATADA ENESETEADLIKKUST, ÕPPIDA ENNAST PAREMINI TUNDMA, SAADA VABAKS PIIRAVATEST USKUMUSTEST NING ELADA KERGEMAT ELU

Poleks iial osanud arvata, et lihtsast ideest salvestada enda ja oma sõbra vestluseid võiks välja kasvada projekt, mis mõjutab sadu tuhandeid eestlaseid. Inimesed on hakanud ajapikku mõistma, kui oluline on tegelikult keskenduda isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Kuivõrd oluline on olla rohkem ausam iseenda vastu ja teiste vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde!

Kontaktis endaga Ausad mehed

MIKS RAAAMTUT “KONTAKTIS ENDAGA” OSTA?

SEST, RAAMATUST LEIAD VASTUSED KÜSIMUSTELE:

 • – Kuidas olla autentsem?
 • – Kuidas mõtlevad edukad inimesed?
 • – Kuidas leida oma tee ja kirg?
 • – Kuidas toimib ideaalne paarisuhe?
 • – Kuidas saada lahti kompleksidest ja alaväärsustundest?
 • – Kuidas vabaneda hirmust ja hukkamõistust?
 • – Kuidas kuulata oma intuitsiooni ehk sisetunnet?

MIDA RAAMATUST VEEL LEIAD?

 • 46 eduka inimese nõuandeid, taipamisi ja soovitusi, kuidas saavutada iseendaga paremat kontakti,
 • – 30 spetsiaalselt raamatu jaoks kirjutatud väärtust andvat lühilugu,
 • – „Ausad Mehed“ podcast’i saadete detailsed kirjalikud kokkuvõtted,
 • – „Ausad Mehed“ podcast’i tegija Chris Kala isiklikud mõtteväljendused
 • – ja palju uusi teadmisi, praktilisi harjutusi, inspiratsiooni ja motivatsiooni!

Podcast’i „Ausad Mehed“ esimene raamat pealkirjaga „Kontaktis endaga” – ausad vestlused elus ja pildis I osa“ kirjeldab esimest 100 mahapeetud ausat, autentset ja värskendavalt toorest vestlust. Raamatu nimes olevad sõnad „elus ja pildis“ kirjeldavad vahetuid ja filtrita vestlusi ning taipamisi elust kui podcast’ist ja pildist kui raamatust. Planeerin käesolevale raamatule tegelikult ka järge.

KES ON AUTOR CHRIS KALA?

On 30-aastane nooruk – vähemasti sellisena tunneb end hinges – ja tegutseb Eestis kirjaniku ja podcaster’ina. On kirjutanud enne raamatu “Kontaktis endaga” ilmumist kaks raamatut, „Ebaõnnestunud!“ ja „Mõistmaks, kes ma olen“, ning vedanud juba üle kahe ja poole aasta podcast’i „Ausad Mehed“. Lisaks on tema juhtimise all väljunud ka podcast ”Ausad naised”.

Suhteliselt lühikese aja jooksul on elu pakkunud talle hulgaliselt värvikaid kogemusi. Ta on olnud lühikest perioodi „kodutu“, elanud nii Austraalias kui ka Lõuna-Euroopas (autos!), saanud vahepeal isaks, õppinud iseenda ja suhete kohta oma seitsmendat aastat kestvas suhtes; on jäänud iseendale kindlaks ja tallanud sisse oma teeraja, astunud korduvalt ämbrisse, lugenud ja kirjastanud raamatuid ning vestelnud tänaseks ligikaudu 80 erineva, äärmiselt huvitava inimesega podcast’is „Ausad Mehed“.

Chris on julge, aus, filtrita, otsekohene, ambitsioonikas, sihikindel ja pühendunud. Ta teab, mis on talle kõige parem ja lähtub valikuid tehes oma intuitsioonist ja kogemusest. Käesolev raamat aitab ka sinul jõuda suurenenud eneseteadlikkuse seisundisse, läbi mille on võimalik jõuda paremasse kontakti iseendaga ning saavutada rahulolu, mis püsib.

-13%
Kontaktis endaga Million Mindset eneseareng

Kontaktis endaga

Chris Kala

Original price was: 18.25€.Current price is: 15.90€.
Lisa ostukorvi